وزیر کشور در پاسخ به سوالی درباره مجوز حضور تماشاگر در بازی ایران و عراق گفت: این مجوز از سوی ستاد ملی کرونا صادر شده و انتظار بر این است که تماشاگران با رعایت پروتکل های بهداشتی از این بازی استقبال کنند.

 مجوز حضور تماشاگر در بازی ایران و عراق صادر شده است

به گزارش قدس آنلاین، احمد وحیدی وزیر کشور در حاشیه همایش ملی ایران و همسایگان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همسایگان برای جمهوری اسلامی ایران جایگاه بالایی دارند و از این رو، موضوع توجه بیشتر به همسایگان محور اصلی سیاست خارجی کشور است.

وی با اشاره به اینکه سطح روابط ایران با کشورهای همسایه رو به بهبود است، گفت: در توسعه روابط با همسایگان اقدامات ارزنده ای انجام شده است و کدورت هایی که میان برخی کشورها وجود داشت برطرف شده است و این موضوع زمینه ساز توسعه بیش از پیش روابط خواهد شد.

* مجوز حضور تماشاگر در بازی تیم ملی

وزیر کشور در پاسخ به سوالی درباره مجوز حضور تماشاگر در بازی ایران و عراق بیان داشت: این مجوز از سوی ستاد ملی کرونا صادر شده است و انتظار بر این است که تماشاگران با رعایت پروتکل های بهداشتی از این بازی استقبال کنند.

وی در پاسخ به موضوع ساحل خواری و زمین خواری گفت: اخیرا شورای حفظ حقوق بیت المال به این موضوع ورود جدی کرده است و وزارت کشور در راستای اجرای قانون با متخلفان برخورد و از ادامه ساخت و سازهای غیرمجاز در این اراضی جلوگیری خواهد کرد.

انتهای پیام/

منبع: فارس

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.