شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۰

نشست هم اندیشی فرمانده کل ارتش با مشاوران جوان

فرمانده کل ارتش با مشاوران جوان، دانشجویان دانشگاه های افسری، علوم پزشکی و هنرآموزان مراکز آموزش درجه داری ارتش دیدار و گفت و گو کرد.

فرمانده ارتش

به گزارش قدس انلاین، نشست صمیمانه و هم اندیشی امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش با مشاوران جوان متشکل از دانشجویان دانشگاه‍های افسری امام علی(ع)، خاتم الانبیا(ص)، شهید ستاری، فارابی، علوم پزشکی و هنر آموزان مراکز آموزش درجه داری شهید خضرایی نیروی هوایی، حضرت علی اکبر(ع) نیروی پدافند هوایی اراک به میزبانی مرکز آموزش حضرت جوادالائمه(ع) نیروی زمینی ارتش برگزار شد.
 همچنین دانشجویان دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر و هنرآموزان مرکز آموزش درجه داری نیروی دریایی در رشت  به صورت دورسخنی در این نشست حضور داشتند.
این گزارش حاکی است، مشاوران جوان، دیدگاه‌های و پیشنهادهای مدّ نظر خود را در حوزه‍های  مختلف به صورت مستقیم با فرمانده کلّ ارتش مطرح کردند .
در این نشست صمیمی دانشجویان، انتشار و انعکاس اقدامات راهبردی و اقتدار آفرین ارتش برای مردم با رفع مانع طبقه بندی و محرمانگی اقدامات، تمرکز بیشتر بر انتقال تجارب ارزشمند پیش کسوتان به جوانان، پرداختن عمیق‍تر به شهدای ارتش به‍ویژه اسطوره‍های دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم و همچنین استمرار این جلسات خوب و صمیمی را از فرمانده کل ارتش درخواست کردند.
در ادامه امیر سرلشکر موسوی ضمن تبیین اهداف و راهبردهای ارتش در حوزه‍های گوناگون، با ابراز خرسندی از حضور در جمع مشاوران جوان بر لزوم افزایش بهره‍وری کارکنان تأکید کرد و گفت: اشخاص مختلف اعم از افسران، درجه‌داران و کارمندان در مشاغل و رده‍های مختلف خود بایستی به نحو شایسته‍ای ایفای نقش کنند و به سهم خود موجبات اعتلای سازمان را فراهم کنند.
وی از عملیاتی شدن کانون‌های ارزیابی و رشد در همه رده‌های ارتش طی سال جاری خبر داد و تصریح کرد: فراهم شدن زیرساخت این کانون‌ها، حاصل 3 سال زحمت و پیگیری مستمر قسمت‌های مختلف بوده و با بهره‌گیری از این کانون علاوه‌ بر شناسایی کارکنان نخبه، نسبت به تقویت نقاط قوت و مرتفع ساختن نقاط ضعف اقدام خواهد شد.
فرمانده کل ارتش افزود: کانون ارزیابی ارتش با وجود اینکه کانونی نوپا و جوان است، از بهترین و معتبر‍ترین کانون‍های  کشوری،  شناخته شده است .
امیر سرلشکر موسوی در خاتمه، دستورات لازم را برای پیگیری درخواست‍های دانشجویان و هنرآموزان و بررسی راهکارهای اجرایی پیشنهادها و درخواست‍های مطروحه صادر کرد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

نظر شما