سرپرست تیم ملی فوتبال کشورمان اعلام کرد: دیدار این تیم مقابل لبنان در صورت تأیید فیفا خارج از تهران برگزار خواهد شد.

۴ شهر نامزد میزبانی از دیدار ایران - لبنان/ فدراسیون در انتظار تأیید فیفا

به گزارش قدس آنلاین به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مجتبی خورشیدی درباره برگزاری جلسه‌اش با شهاب‌الدین عزیزی خادم گفت: نشست خوبی با شهاب‌الدین عزیزی خادم برگزار کردیم و مواردی را که درباره دو بازی آینده تیم ملی مقابل کره جنوبی و لبنان وجود دارد، مطرح کردیم.

وی ادامه داد: طبق اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا، پرواز تیم ملی از ایران باید در شهر اینچئون فرود بیاید و محل برگزاری بازی احتمالاً شهر سئول خواهد بود. البته با تمام فشارها و ایمیل‌هایی که زدیم هنوز کنفدراسیون فوتبال آسیا به صورت قطعی محل برگزاری این دیدار را به ما اعلام نکرده است و منتظر جواب نهایی کنفدراسیون فوتبال آسیا هستیم.

سرپرست تیم ملی خاطرنشان کرد: تمهیدات لازم را درباره اعزام تیم ملی انجام دادیم و مکاتباتی نیز در همین زمینه با معاون اول رئیس جمهوری انجام شده است تا بتوانیم ۲۸ اسفند ماه سال جاری با پرواز اختصاصی تهران را به مقصد اینچئون ترک کنیم. همچنین برای حضور لژیونرها نیز سعی داریم پرواز آنها را از محل اقامت‌شان رزرو کنیم و پس از بازی مقابل کره جنوبی، ۵ فروردین ماه سال ۱۴۰۱ به ایران باز خواهیم گشت.

خورشیدی در مورد آخرین بازی تیم ملی مقابل لبنان اظهار داشت: با توجه به تأکید رئیس فدراسیون راجع به توسعه فوتبال در استان‌ها، این تمایل وجود دارد بازی مقابل لبنان در یکی از شهرهای مشهد، اصفهان، تبریز و اهواز که استانداردهای لازم فیفا را برای برگزاری این دیدار داشته باشند، انجام شود و اگر این اتفاق رخ بدهد، به نظرم می‌تواند رویداد خوب و خوشایندی برای فوتبال ایران باشد. تیم ملی فوتبال تمام سعی خود را انجام می‌دهد تا این دو بازی را نیز با پیروزی پشت سر بگذارد و همچنان صدرنشینی خود را حفظ کند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.