معاون پشتیبانی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان زمان تحویل مدارک و شرایط اعزام زائرین ذخیره عتبات دانشگاهیان را تشریح کرد.

شرایط اعزام زائرین ذخیره عتبات دانشگاهیان اعلام شد

به گزارش  قدس آنلاین، محسن مسلمی گفت: ثبت نام بیست و دومین دوره عتبات دانشگاهیان از ۱۴ لغایت ۲۳ بهمن ماه در سایت لبیک انجام شد و در بازه زمانی ده روزه، ۶۳۱۱۸ نفر از دانشگاهیان کشور برای اعزام به عتبات عالیات ثبت نام کردند که قرعه کشی آن بیست و سوم بهمن ماه انجام و تعدادی به عنوان زائر اصلی یا ذخیره معرفی شدند.

معاون پشتیبانی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: زائران اصلی و ذخیره در بازه زمانی که متعاقباً از سایت لبیک اطلاع رسانی خواهد شد، ثبت نام خود را در سایت لبیک نهایی و مدارک را در موعد مقرر تحویل دهند.

وی ادامه داد: پذیرفته شدگان اصلی و ذخیره باید در اولین فرصت نسبت به اخذ گذرنامه برای خود و همراهان اقدام کنند چون قطعیت اعزام منوط به ارائه گذرنامه معتبر می‌باشد.

مسلمی در خصوص نحوه اعزام زائرین ذخیره عتبات دانشگاهیان نیز گفت: در صورت انصراف زائرین اصلی، ذخیره‌ها را به عتبات اعزام خواهیم کرد و در صورتی که امکان اعزام در تاریخ‌هایی که خودشان انتخاب کرده‌اند نباشد، سعی می‌شود در تاریخ‌های دیگر اعزام شوند.

معاون پشتیبانی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان افزود: زائرین ذخیره بعد از نهایی کردن ثبت نام و ارائه مدارک می‌توانند مانند زائرین اصلی برای دریافت وام اقدام کنند و وام به این دسته از زائرین نیز تعلق می‌گیرد.

وی تاکید کرد: سهمیه اعلام شده در قرعه کشی منحصراً متعلق به شخص دانشگاهی بوده و قابل انتقال به غیر نیست.

منبع: مهر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.