دوشنبه ۱ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۵

پیام وزیر بهداشت به رهبر انقلاب: فرمایشات شما موجی از شادی و نشاط را در حوزه سلامت ایجاد کرد

وزیر بهداشت در پیامی به رهبر معظم انقلاب نوشت: اینکه پیوسته مجموعه خادمان صبور و صادق حوزه‌ی سلامت را مورد لطف، محبت و نوازش قرار می‌دهید مایه مباهات و افتخار و امتنان است.

وزیر بهداشت

به گزارش قدس آنلاین، بهرام عین‌اللهی، وزیر بهداشت، در پیامی به رهبر معظم انقلاب با اشاره به فرمایشات مدبرانه، مبشرانه و امیدبخش ایشان در پیام نوروزی سال ۱۴۰۱ تقدیر و تشکر کرد.

متن این پیام به شرح زیر است: 

محضر مبارک رهبر فرزانه و معظم انقلاب اسلامی 

حضرت امام خامنه‌ای مد ظله العالی

با تقدیم سلام، احترام  و تحیات الهی 

حلول سال نو که متبرک است به نام نامی حضرت ولی عصر (عج) محضر مبارک حضرت عالی تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

اینکه پیوسته مجموعه خادمان صبور و صادق حوزه ی سلامت را مورد لطف، محبت و نوازش قرار می‌دهید، مایه مباهات و افتخار و امتنان است.

اشارات و فرمایشات مدبرانه، مبشرانه و امید بخش حضرت عالی در پیام نوروزی سال ۱۴۰۱ که موید توفیق فرزندان و سربازان کوچک شما در مقابله با کرونا و تولید واکسن که جلوه‌ای از پیشرفت علمی و فناوری کشور بود با اشاره‌ای به عنوان " شیرینی‌های سال ۱۴۰۰" موجی از شادی، نشاط، امید و انگیزه در تمام ارکان حوزه ی سلامت ایجاد کرد و زنگار خستگی نبرد دو سال و اندی با بیماری منحوس کرونا را از جسم و  جان نجیب این جامعه پر تلاش و ایثارگر زدود.

اینجانب به نمایندگی از تمامی همکاران رشید و جان برکفم در این آغاز مبارک با پروردگار خویش  پیمان می‌بندیم تا پای جان و آخرین نفس در راستای خدمت و نیل به منویات و فرامین قائد و مراد خویش که حجت شرعی ماست از هیچ کوشش و ایثاری فروگذار نباشیم.

از پرودگار متعال دوام سلامت و  عزت وجود منور و گرانسنگ حضرت عالی و سرافرازی و سربلندی ایران اسلامی را خواستارم.

منبع: تسنیم

نظر شما