جمعه ۱۲ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۶

رضایی: همه دوستانِ آمریکا فهمیدند که ارتباط با دشمن راه نجات نیست

معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: در داخل کشور دولت مردمی و انقلابی بر روی کار آمده و باید از این فرصت استفاده شود و لازمه این کار این است که ارزش‌های دهه اول انقلاب را احیا کنیم.

محسن رضایی

به گزارش قدس آنلاین، محسن رضایی امروز در مسجد شهرستان خرمشهر با تاکید بر اینکه در یک شرایط بسیار حساس بین‌المللی، منطقه‌ای و ملی قرار داریم، اظهار کرد: جنگی که در اوکراین آغاز شده است حداقل ۱۰ سال به طول می انجامد، این جنگ ماجرای مهمی است و به این سادگی‌ها پایان نمی‌یابد.

وی عنوان کرد: در شرایط فعلی اطلس و جغرافیای فرصت‌ها و تهدیدهای کشور عوض شده است و از نظر بین المللی در موقعیت مهم و جدیدی قرار داریم‌ و باید خودمان را با شرایط جدید تنظیم کنیم.

معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: کشور ایران بیش از ۴۰ سال است که آرامشی در هدایت و رهبری دارد و مثل یک کشتی اقیانوس پیما بر مبنای اصول خود درحال حرکت است.

وی ادامه داد: اصول کشور همان اصول اولیه است، اما فرصت‌ها و تهدیدات جدید را باید بشناسیم و برای آنها برنامه‌ریزی کنیم. 

رضایی تاکید کرد: در منطقه، همه دوستان آمریکا به این نتیجه رسیده‌اند که ارتباط با آمریکا، راه نجات نیست.

معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: کاهش ارتباط کشورهای منطقه با آمریکا تحولاتی را در جوامع منطقه به وجود می آورد و حتی ممکن است ملت های این منطقه دل و جرات پیدا کنند و حوادثی در منطقه به وجود آید.

وی بیان کرد: در داخل کشور دولت مردمی و انقلابی بر روی کار آمده و باید از این فرصت استفاده شود و لازمه این کار این است که ارزش‌های دهه اول انقلاب را احیا کنیم.

برچسب‌ها

نظر شما