اداره کل هواشناسی استان تهران از آسمان صاف تا کمی ابری و در برخی مناطق همراه با غبار رقیق همچنین کاهش دما طی روزهای آینده خبر داد.

آسمان صاف تا کمی ابری تهران/ هوا کمی خنک می‌شود

به گزارش قدس آنلاین به نقل از اداره کل هواشناسی استان تهران براساس پایش و بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران در طول پنج روز آینده آسمانی صاف تا کمی ابری و در برخی مناطق همراه با غبار رقیق و در بعضی از ساعات همراه با وزش باد گاهی نسبتا شدید با احتمال گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

همچنین از شنبه شب (۱ مرداد) تا دوشنبه (۳ مرداد) در نیمه شمالی این استان آسمان نیمه ابری است و در مناطق مرتفع احتمال رگبار پراکنده  وجود دارد. در نیمه جنوبی و غرب استان نیز گاهی با وزش شدید گرد و خاک مورد انتظار خواهد بود.

از امشب (۳۱ تیر) نیز تا روز دوشنبه (۳ مرداد) روند تدریجی کاهش دما در بیشتر نواحی استان تهران پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین و فرودگاه امام خمینی (ره) با بیشینه دمای ۴۲ درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا شنبه (۱ مرداد) صاف همراه با گاهی وزش باد با حداقل دمای ۲۶ و حداکثر دمای ۳۹ درجه سانتیگراد و طی ‌یکشنبه (۲ مرداد) صاف تا کمی ابری و در بعد از ظهر وزش باد شدید با حداقل دمای  ۲۵ و حداکثر دمای ۳۸ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.