آیین اختتامیه پانزدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران امروز پنجشنبه ۲۶ آبان‌ با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

جشنواره موسیقی نواحی به پایان راه دوره پانزدهم رسید

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از ستاد خبری پانزدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران، آیین اختتامیه پانزدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران امروز پنجشنبه ۲۶ آبان‌ماه با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسئولان فرهنگی و هنری استان، هنرمندان، اصحاب رسانه و علاقه‌مندان در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار می‌شود.

پانزدهمین جشنواره موسیقی نواحی که تا روز جمعه ۲۷ آبان ادامه خواهد داشت در دو بخش «اجرای صحنه‌ای» و «نشست های پژوهشی» به‌مدت ۵ روز در حال برگزاری است و هنرمندانی ازسراسر کشور به اجرای موسیقی می‌پردازند.

هدف از برگزاری این دوره از جشنواره «اشتراکات موسیقایی جوامع مسلمان در حوزه ایران فرهنگی کهن» و «چیدمان این رنگین کمان فرهنگی در یک میدان هنری» اعلام شده است.

پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی نواحی ایران به دبیری محمدعلی مرآتی با حمایت دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، توسط انجمن موسیقی ایران و همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان برگزار می شود.

منبع: فارس

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.