قائم شهر ۱۱ آذرماه میزبان هفدهمین جشنواره تلاوت های مجلسی است و کمیته اجرایی این رویداد قرآنی در تکاپوی برگزاری باشکوه این گردهمایی قرآنی هستند.

قائم شهر در تکاپوی برگزاری هفدهمین جشنواره تلاوت‌های مجلسی

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین، در همین رابطه جلسه ای با حضور اعضای کمیته اجرایی در شورای شهر قائم برگزار شد و آخرین اقدامات و برنامه ها مورد تبادل نظر و بررسی قرار گرفت.

دبیر رقابت های استانی هفدهمین جشنواره ملی تلاوت های مجلسی در مازندران در این جلسه با اشاره به اینکه جشنواره هفدهم از ساعت ۹ صبح روز جمعه در مصلی نماز جمعه قائم شهر برگزار می شود، اظهار داشت: ۳ قاری برتر مازندران به مرحله کشوری اعزام خواهند شد.

عیسی مدانلو با اعلام اینکه تلاوت های برتر با آرای مردمی انتخاب می شوند، یادآور شد: رقابت های استانی با حضور ۱۱۷ قاری در ۹ منطقه برگزار شد و ۲۴ داور ممتاز، ۱۲ برگزیده را راهی مرحله نیمه نهایی کردند.

وی اضافه کرد: با برگزاری مرحله نیمه نهایی، ۷ قاری جهت مسابقات نهایی هفدهمین دوره تلاوت های مجلسی مازندران برگزیده شدند.

دبیر رقابت های استانی هفدهمین جشنواره ملی تلاوت های مجلسی در مازندران با بیان اینکه این رویداد قرآنی بصورت زنده از شبکه طبرستان و شبکه قرآن سیما پخش می شود، خاطرنشان کرد: در روز جمعه، ۳ قاری برتر که با رای داوران و مردم انتخاب خواهند شد به مرحله کشوری اعزام می‌شوند.

مدانلو با اشاره به اینکه در حین برگزاری جشنواره برگه های رای بین حاضرین توزیع می شود تا به قاری مورد نظر خود رای دهند، گفت: همچنین شماره ای از طریق سیمای استانی اطلاع رسانی می شود تا آرای غیرحضوری مردم نیز لحاظ شود.

وی یادآور شد: استان مازندران در هفدهمین جشنواره ملی تلاوت های مجلسی، ۵ سهمیه دارد که شامل ۳ برگزیده استانی و ۲ برگزیده ملی سال گذشته است.

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.