سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: به دلیل فاصله کمی که بین دو مسابقه ما وجود داشت، خیلی مختصر روی تاکتیک دیدار با فولاد کار کردیم اما برای این مسابقه آماده‌ایم.

تارتار: خیلی مختصر روی تاکتیک دیدار با فولاد کار کردیم/ ثبات تیم به ما کمک می‌کند

به گزارش قدس آنلاین مهدی تارتار درباره دیدار فردای تیمش مقابل فولاد خوزستان در هفته سیزدهم لیگ برتر اظهار داشت: فکر می‌کنم بازی با فولاد بازی سنگینی برای هر دو تیم باشد؛ تعطیلی لیگ فرصت مناسبی بود که تیم قابل احترام فولاد از آن شرایط خارج شود و بازی قبل را توانست به خوبی پشت سر بگذارد. تیم ما هم روند خوبی را طی می‌کند و در دو بازی قبل حداکثر امتیازات را به دست آورد. سعی می‌کنیم فردا نیز همان روند خوب را ادامه دهیم.

وی افزود: می‌دانیم کارمان سخت است، فرصت زیادی هم نداشتیم و فاصله دو بازی کم بود. خیلی مختصر روی تاکتیک‌های مدنظرمان کار کردیم، اما خدا را شکر با ثباتی که از سال گذشته وجود داشته است، بچه‌ها با تفکرات ما آشنا هستند و ما هم شناخت خوبی از بچه‌ها داریم. این موضوع به ما کمک می‌کند که ما هر بازی برنامه مشخصی داشته و نگرانی نداشته باشیم. امیدوارم فردا با ارائه یک بازی خوب در وهله اول سه امتیاز را کسب کنیم و اگر نشد دست پُر از زمین خارج شویم.

سرمربی تیم ذوب‌آهن در مورد مصدومان و محرومان تیمش برای دیدار فردا گفت: محروم که نداریم، ولی مصدومیت از اول فصل با ما بوده است. سعید باقرپسند و مسعود ابراهیم‌زاده را از ابتدای فصل نداریم. سجاد عاشوری هم در بازی قبل از تعطیلات دچار مصدومیت شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.