در پی دستور رئیس قوه قضائیه به معاونت قضایی که با همکاری مرکز رسانه قوه قضاییه و سایر بخش‌های ذیربط زمینه‌ای را فراهم آورد تا محکومان، زندانیان و خانواده‌های آن‌ها سوالات خود را در باب عفو اخیر مطرح کنند؛ در کمتر از سه ساعت از صدور این دست

پیگیری دستور رئیس قوه قضائیه در کمتر از سه ساعت/ معاونت حقوقی قوه قضائیه راه‌های ارتباطی برای پیگیری عفو زندانیان را معرفی کرد

به گزارش قدس آنلاین ، مطابق اعلام معاونت قضایی قوه قضائیه شماره‌های تماس 66406268 و 66404213 برای ارتباط تلفنی با کارشناسان امر در نظر گرفته شده است. همچنین در صورتی که افرادی امکان تماس تلفنی ندارند می‌توانند با ارسال نامه به اداره کل عفو و بخشودگی معاونت قضایی واقع در تهران - خیابان ولیعصر(عج) - بالاتر از تقاطع امام خمینی(ره) - نرسیده به کلانتری جامی - پلاک ۱۷ موضوع خود را استعلام کنند.

گفتنی است افراد چه از طریق تماس تلفنی و یا ارسال نامه درصدد استعلام وضعیت پرونده قضایی هستند باید مشخصات فرد و جزئیات محکومیت پرونده را ذکر و یا ارسال نمایند.

امروز دوشنبه (۱ اسفند) رئیس قوه قضائیه در جلسه شورای‌عالی قوه قضاییه خطاب به مسئولان ذیربط قضایی تاکید کرد: در مجموع، روند عفوها را به گونه‌ای پیش ببرید که تا نیمه شعبان و ولادت باسعادت منجی عالم بشریت حضرت بقیة‌الله الاعظم (روحی و ارواحنا له الفداء) همه آنهایی که مشمول این عفو می‌شوند، تعیین تکلیف شده باشند. نیز و چنانچه خود یا عضو زندانی خانواده خود را مشمول این عفو می‌دانند اما به پرونده آنها رسیدگی نشده، موضوع را جهت پیگیری منتقل کنند.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.