مسئول روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: چهار حادثه تصادف و واژگونی خودرو که به صورت جداگانه امروز  در خراسان رضوی رخ داد، منجر به فوت دو نفر و مصدومیت ۱۷ نفر از سرنشینان شد.

۴ حادثه تصادف در خراسان رضوی ۲ فوتی و ۱۷ مصدوم بر جا گذاشت

به گزارش قدس خراسان، محمد علیشاهی با بیان اینکه این حادثه نخست ساعت ۱۳:۲۷ ظهر امروز اتفاق افتاده است، اظهار کرد: این حادثه تصادف در جاده چناران به سمت اردوگاه رخ داده است که پنج مصدوم آن توسط سه دستگاه آمبولانس به بیمارستان ثامن الائمه (ع) چناران منتقل شدند.

مسئول روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان این که حادثه دوم تصادف یک دستگاه خودرو پژو و نیسان در محور رشتخوار به عباس آباد بوده که ساعت ۱۴:۳۹ ظهر امروز رخ داده است ادامه داد: این حادثه دو فوتی و یک مصدوم داشته است که مصدوم به بیمارستان امام حسین(ع) تربت حیدریه منتقل شده است.

وی با بیان اینکه سومین حادثه واژگونی یک دستگاه خودرو پژو پارس در شهرستان بردسکن بوده که ساعت ۱۵ ظهر امروز اتفاق افتاده است، گفت: این حادثه چهار مصدوم داشته است که مصدومان این حادثه به وسیله دو دستگاه اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان ولی عصر بردسکن منتقل شدند.

علیشاهی با بیان این که حادثه چهارم تصادف در محور درگز به مشهد بوده که هفت مصدوم بر جا گذاشته است، افزود: پس از وقوع حادثه دو دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به محل اعزام و مصدومان به بیمارستان امام خمینی درگز منتقل شدند.

منبع: خبرگزاری ایرنا

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.