مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از بازدید ۸۴۲ هزار مسافر نوروزی از جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی و توریستی این استان خبر داد.

بازدید ۸۴۲ هزار مسافر نوروزی از جاذبه‌های گردشگری و تاریخی لرستان

به گزارش قدس آنلاین ، عطا حسن‌پور امروز جمعه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: از ابتدای سفرهای نوروزی تا پایان روز نهم فروردین‌ماه در مجموع ۸۴۲ هزار و ۵۶۸ نفر از جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی و توریستی استان بازدید داشته‌اند.

وی بیان کرد: همچنین در این مدت ۱۷۴ مورد بازدید نظارتی از مراکز اقامتی، ۲۰۰ بازدید از دفتر خدمات مسافرتی و ۱۹۳ مورد بازدید نظارتی از رستوران‌ها و مراکز پذیرایی و بین‌راهی انجام شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان در خصوص بازدیدهای نظارتی نیز، ادامه داد: همچنین هفت فقره اخطار کتبی برای تعدادی از مرکز اقامتی، مسافرتی و پذیرایی صادر شد.

حسن‌پور در خصوص تعداد شکایات واصله نیز، بیان کرد: دیروز یک فقره شکایت از مراکز اقامتی، شش فقره شکایت از دفاتر خدمات مسافرتی و تورها، و سه فقره از مراکز بین‌راهی، سه فقره از مراکز پذیرایی و نیز سه فقره شکایت از جاذبه‌های گردشگری گزارش شده است و در مجموع ۶۳۳ بازدید توسط اکیپ‌های نظارتی اداره‌کل میراث‌فرهنگی انجام شده است.

منبع: خبرگزاری مهر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.