فرماندار عسلویه گفت: در آتش‌سوزی اسکله بندر نخل تقی شهرستان عسلویه، پنج فروند شناور لنج دچار آتش‌سوزی بین ۲۵ تا ۱۰۰ درصد شد.

آتش‌سوزی به ۵ شناور در شهرستان عسلویه خسارت زد

به گزارش قدس آنلاین، سید علی هاشمی فرماندار عسلویه صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آتش‌سوزی در اسکله بندر نخل تقی عسلویه، اظهار داشت: ساعت سه بامداد امروز ۵ فروند شناور لنج تجاری در اسکله نخل تقی عسلویه دچار آتش‌سوزی شد اما با تلاش و همکاری آتش‌نشانان شهرهای نخل تقی، عسلویه و منطقه ویژه پارس جنوبی این آتش‌سوزی مهار شد.

وی با اشاره به اینکه پنج فروند شناور لنج تجاری در این حادثه حریق شدند عنوان کرد: در این حادثه چهار فروند شناور لنج باری، ۱۰۰ درصد و یک شناور دیگر نیز ۲۵ درصد دچار آتش‌سوزی شد.

این مقام مسئول از جداسازی دیگر لنج‌ها از این حریق خبر داد و ادامه داد: با توجه به جداسازی لنج‌های دچار حریق شده توسط مالکان به مابقی شناورهای موجود در اسکله بندر نخل تقی آسیب وارد نشده است.

وی با بیان اینکه علت این حادثه در دست بررسی است تاکید کرد: اسکله بندر نخل تقی با کاربری صیادی ساخته شده، ولی شناورهای تجاری نیز به دلیل نبود فضای لازم در این اسکله لنگر انداخته‌اند و همین امر سبب ازدحام شناورها در این اسکله و خطر وقوع آتش‌سوزی همواره این شناورها را تهدید می‌کند.

منبع: خبرگزاری فارس

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.