اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها با شعار مهر خواهر برادری فردا (دوشنبه ۸ خرداد) از ساعت ۸ شب در میدان خراسان تهران برگزار می‌شود.

اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها در تهران

به گزارش قدس آنلاین، همزمان با ایام دهه کرامت، جشن مردمی «اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها» با شعار مهر خواهر برادری روز دوشنبه ۸ خرداد از ساعت ۸ شب در میدان خراسان تهران و خیابان‌های منتهی به آن برگزار خواهد شد.

عباس حیدری مسؤول اجرایی ستاد مردمی اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها با بیان اینکه ۱۷۰ موکب‌دار از هیأت‌های مذهبی، مساجد، گروه‌های جهادی، خدماتی، امدادی و درمانی در طول مسیرهای منتهی به میدان خراسان حضور داشته و با خدمات متنوع و جذاب از مردم استقبال خواهند کرد، گفت: پذیرایی در ایستگاه‌های صلواتی، برگزاری مولودی‌خوانی و سرود، برپایی غرفه‌های فرهنگی و آموزشی و خانواده و کودکانه، توزیع هدایا و بسته‌های محتوایی و پزشکی درمانی عناوین برنامه‌هایی است که در این رویداد تدارک دیده شده و انجام می‌پذیرد.

وی افزود: سال گذشته با همت گروه‌های مردمی و جبهه فرهنگی انقلاب تجربه بسیار خوبی در برگزاری جشن ولادت امام رضا تحت عنوان اجتماع بزرگ امام رضایی در دانشگاه تهران داشتیم. امسال نیز با همراهی و همدلی همه ارکان جبهه انقلاب و گروه‌های مردمی این جشن بار دیگر در تهران و تمامی کلانشهرها در سراسر کشور تا روز ولادت حضرت رضا در حال برگزاری است.

حیدری عنوان کرد: در این میهمانی میزبان اصلی و میهمان‌های آن را مردم تشکیل می‌دهند و هیأت‌های مذهبی، مساجد، گروه‌های جهادی، گروه‌های خدماتی و گروه‌های سرود در طول خیابان‌های ۱۷ شهریور شمالی و جنوبی، خاوران و خراسان موکب‌هایی با برنامه‌ها و رویکردهای مختلف برپا خواهند کرد.

بنا بر اعلام سخنگوی ستاد برگزاری اجتماع امام رضایی‌ها، تا امروز بیش از ۱۵۰ گروه مردمی برای شرکت در این طرح اعلام آمادگی کرده‌اند و پای کار این مراسم خواهند بود.

منبع: خبرگزاری مهر

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.