بیماران خاص تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی، از اعتبارات و تسهیلات صندوق حمایت از بیماران خاص و صعب العلاج بهره‌مند می‌شوند.

بهره‌مندی بیمه‌شدگان ازمزایای صندوق حمایت از بیماران خاص

به گزارش قدس آنلاین، طی جلسه هماهنگی سازمان‌های بیمه‌گر پایه به میزبانی سازمان تأمین‌اجتماعی که با حضور مدیران‌عامل سازمان بیمه سلامت و سازمان خدمات درمانی نیروهای مسلح برگزار شد، پس از تبادل‌نظر مدیران و کارشناسان سازمان‌های بیمه‌گر پایه، در زمینه بهره‌مندی بیمه‌شدگان تأمین‌اجتماعی از اعتبارات و تسهیلات صندوق حمایت از بیماران خاص و صعب‌العلاج توافقاتی صورت گرفت.

براین اساس مقرر شد اطلاعات بیماران خاص تحت‌پوشش سازمان تأمین‌اجتماعی در اختیار صندوق حمایت از بیماران خاص و صعب‌العلاج قرار گیرد و بیمه‌شدگان تأمین‌اجتماعی نیز از مزایای این صندوق برخوردار شوند.

میرهاشم موسوی، مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی در این جلسه همکاری میان سازمان‌های بیمه پایه را نیازی جدی و بستری برای بهبود خدمت‌رسانی به مردم عنوان کرد و گفت: همکاری و تبادل‌ اطلاعات در سطوح مختلف سازمان‌های بیمه پایه، ارتقای سطح خدمات را به دنبال دارد و انتظار می‌رود جلسات هماهنگی این سازمان‌ها به‌صورت مستمر و با دستور کار مشخص برگزار شد.

محمدمهدی ناصحی، مدیرعامل سازمان بیمه خدمات درمانی نیز در این جلسه گفت: همکاری در زمینه برنامه پزشک خانواده و همچنین خدمت‌رسانی به بیماران خاص و صعب‌العلاج، از زمینه‌های مهم همکاری بین سازمان‌های بیمه پایه است و امیدواریم نتیجه جلسات هماهنگی، فراهم شدن زمینه خدمت مناسب‌تر به بیماران باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.