فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: اهمیت و به‌کارگیری هواپیمای بدون سرنشین در درگیری‌ها و جنگ‌های امروز در کنار جنگنده‌های باسرنشین، می‌توانند سرنوشت جنگ را تغییر دهند.

پهپادها در کنار جنگنده‌ها، سرنوشت جنگ‌ها را تغییر می‌دهند

به گزارش قدس آنلاین، امیر حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش در آیین تجلیل از خلبانان، کارکنان فنی پیشکسوت و فرزندان شهدای نیروی هوایی ارتش که در ستاد این نیرو برگزار شد، با بیان اینکه هدف از تشکیل این‌گونه مراسم، قدردانی از زحمات و مجاهدت‌های شما پیشکسوتان در دوران خدمت، به‌ویژه هشت سال دفاع مقدس است، اظهار داشت: امروز ما در کشورمان هرچه داریم، به برکت مجاهدت‌ها و از خودگذشتگی شهدا و شما پیشکسوتان عزیز است.

امیر واحدی با اشاره به رشادت‌های شهید امیر سرتیپ دوم قجاوند ادامه داد: شهید قجاوند که به قول سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، شهید بابایی دوم نیروی هوایی هستند، علاوه بر شرکت در تمامی عملیات‌های دوران دفاع مقدس، بعد از جنگ نیز هر جا که اتفاق ناگواری برای مردم کشورمان اتفاق می‌افتاد، اولین نفری بود که سر صحنه حاضر می‌شد و به کمک سیل زده‌ها و زلزله زده‌ها می‌شتافت.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در ادامه با اشاره به شرایط مساعد کشور در حوزه‌های مختلف یادآور شد: قطعاً آینده خوبی برای کشور متصور هستیم و طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) جوانان این کشور که میراث‌داران گذشتگان و قهرمانان دوران انقلاب و جنگ تحمیلی هستند، کشور را به شرایط مطلوب و آرمانی خواهند رساند.

وی با اشاره به اهمیت به کارگیری پهپاد در جنگ‌های امروز افزود: اهمیت و به‌کارگیری هواپیمای بدون سرنشین به اندازه هواپیماهای با سرنشین جدی و اثرگذار است و در درگیری‌ها و جنگ‌های امروز در کنار جنگنده‌های باسرنشین، می‌توانند سرنوشت جنگ را تغییر دهند.

منبع: خبرگزاری مهر

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.