دکتر یحیی جهانگیری سهروردی؛ روحانی فعال بین الملل و استاد حوزه و دانشگاه به دعوت HWPL، در کنفرانس بین المللی صلح که در پایتخت کره جنوبی برگزار خواهد شد، به ایراد سخنرانی می‌پردازد.

سخنرانی روحانی شیعه در رویداد بین المللی صلح در کُره جنوبی

دکتر جهانگیری در رویداد بین المللی صلح که در شهر سئول کره جنوبی برگزار می‌شود در موضوع «نگاه شیعه به صلح» و «کنش صلح گرایانه در پیاده روی اربعین» به ایراد سخنرانی می پردازد.

«دکتر یحیی جهانگیری سهروردی»؛ روحانی فعال بین الملل و استاد حوزه و دانشگاه به دعوت HWPL، در کنفرانس بین المللی صلح که در پایتخت کره جنوبی برگزار خواهد شد، به ایراد سخنرانی می‌پردازد. در این رویداد بزرگ بین الملی صلح، بیش از ۷۰۰ تن از فعالان صلح از جمله رهبران دینی و از ۱۱۸ کشور جهان شرکت دارند.

موسسه غیر دولتی HWPL یک موسسه بین المللی در عرصه صلح می‌باشد که از سال ۲۰۱۳ فعالیت خود را شروع کرده است. این مؤسسه با بخش DGC و ECOSOC سازمان ملل در بسط و نشر صلح همکاری دارد.

سخنرانی روحانی شیعه در رویداد بین المللی صلح در کُره جنوبی

بر پایه این گزارش؛ دکتر جهانگیری در این رویداد بین المللی صلح که از ۱۷ تا ۲۱ ام سپتامبر در شهر سئول کره جنوبی برگزار می شود در موضوع «نگاه شیعه به صلح» و «کنش صلح گرایانه در پیاده روی اربعین» به ایراد سخنرانی می پردازد.

گفتنی است؛ از فعالیت های صلح محور دکتر یحیی جهانگیری می‌توان به عضویت در هیئت مؤسس جمعیت ندای صلح، عضویت در هیئت تحریریه مجله صلح پژوهی اسلامی و عضویت در هیئت مدیره رویای صلح در ژاپن اشاره کرد.

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.