تمام امید ایران برای زنده نگه داشتن روزنه های امید به بازی با جمهوری چک است.

ایران- چک: شاگردان عطایی محکوم به پیروزی

به گزارش قدس آنلاین، در چارچوب مسابقات والیبال انتخابی المپیک پاریس تیم های والیبال ایران و جمهوری‌چک در چهارمین بازی خود در گروه اول مسابقات به مصاف یکدیگر خواهند رفت. تیم ملی والیبال ایران در سه بازی گذشته خود دو شکست داشته و تنها یک پیروزی مقابل قطر بدست آورده است. شاگردان عطایی می‌خواهند  برای حفظ رتبه دهمی که هلندی ها دو دستی تقدیم آن‌ها کرده اند جمهوری چک را شکست دهند.

از طرف دیگر تیم‌ ملی والیبال جمهوری چک که سه بازی گذشته خود را شکست خورده می‌خواهد برای اینکه بیش از این در رنکینگ فدراسیون جهانی والیبال سقوط نکند یک شگفتی رقم بزند و تیم ملی والیبال ایران را شکست دهد. تیم جمهوری چک که تاریخچه ای خوب دارد در سال ۲۰۰۶ و در قهرمانی جهان توانست تیم ملی والیبال ایران را شکست دهد و حالا به دنبال تکرار آن نتیجه خواهد بود.

از بازیکنان خوب تیم جمهوری چک می‌توان به جان هادراوا، مارک سوتولا و لوکاس واسینا اشاره کرد که می‌توانند برای تیم ایران دردسر ساز شوند.

باید دید تیم ملی والیبال ایران در این دیدار حیاتی چه خواهد کرد. آیا می‌تواند سربلند از این دیدار خارج شود یا دوباره همانند خیلی از تیم ها اسیر شگفتی سازی حریف مقابل خواهد شد. این بازی از گروه یک مسابقات در شهر ریودوژانیرو برزیل و از ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران برگزار خواهد شد.

 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.