مهاجم هلندی سابق تیم فوتبال پرسپولیس که به دلیل فسخ یکطرفه قرارداد محکوم به پرداخت جریمه شده است، با ارائه لایحه‌ای، اقداماتی را برای به تعویق انداختن این حکم انجام داد.

ترفند لوکادیا برای پرداخت نکردن جریمه به پرسپولیس!

به گزارش قدس انلاین، یورگن لوکادیا، مهاجم هلندی پرسپولیس که با فصل گذشته با عقد قرارداد به این تیم پیوسته بود، در ۲۷ آذر ۱۴۰۱ تهران را به مقصد کشورش ترک و قرارداد خود را به طور یکطرفه فسخ کرد.

باشگاه پرسپولیس از لوکادیا و باشگاه چینی به دلیل فسخ یکطرفه و ترک کشور و همچنین عقد غیرقانونی قرارداد جدید، به فدراسیون بین‌المللی فوتبال(فیفا) شکایت کرد.

با اعلام فیفا باشگاه چینی و لوکادیا ۱۲ مهر ۱۴۰۲ در پرونده شکایت پرسپولیس محکوم شدند و این بازیکن موظف شد تا ظرف ۴۵ روز، ۳۲۴ هزار و ۲۰۰ دلار به حساب باشگاه پرسپولیس بابت فسخ غیرقانونی قرارداد پرداخت کند.

امروز آخرین روز مهلت لوکادیا بابت پرداخت این مبلغ به حساب باشگاه پرسپولیس است اما این بازیکن برای توقف روند پرونده، درخواست شرح تفصیلی رای(گرند) را کرده است که این موضوع نشان می‌دهد این بازیکن قصد دارد تا پرونده را به دادگاه عالی ورزش/CAS ببرد. در هر صورت(ارجاع یا عدم ارجاع به CAS)، زمان رسیدگی متوقف خواهد شد.

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که بخش بین‌الملل این باشگاه طی مکاتباطی که انجام داده است، پیگیر این موضوع خواهد بود که آیا این بازیکن، برای استنیاف‌خواهی، پرونده را به دادگاه عالی ورزش می‌برد یا اینکه رای فیفا را قبول می‌کند و اگر قبول کند، مجددا مهلت ۴۵ روزه، آغاز خواهد شد و باید در زمان و مهلت مقرر، آن مبلغ را پرداخت کند.

منبع: خبرگزاری ایرنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.