سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: اگر عدالت فوتبال برقرار بود در این بازی اجرا شود ما باید پیروز می‌شدیم و این بازی باید با چهار گل به نفع پیکان تمام می‌شد تازه من کم آن را گفتم.

عنایتی:‌ اگر عدالت فوتبال برقرار بود باید با 4 گل فولاد را می‌بردیم

به گزارش قدس آنلاین غلامرضا عنایتی سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل فولاد خوزستان در نشست خبری بعد از بازی اظهار داشت: ابتدا باید درگذشت بازیکن تیم فوتبال بانوان را تسلیت بگویم اما در خصوص بازی باید بگویم ابتدا باید به تیم پیکان تبریگ بگویم و یک خسته نباشید هم به تیم فولاد خوزستان بگویم. آنهایی که امروز بازی را دیدند چه در استادیوم و چه از تلویزیون یک بازی جذاب را شاهد بودند. بازی پر از موقعیت فقط مقداری خودباوری لازم داشت تا ما این بازی را پیروز شویم. متأسفانه این اتفاق نیفتاد ولی این برای من خیلی امیدوارکننده است که بچه‌ها هفته به هفته شرایط بهتری را از لحاظ فوتبالی تجربه می‌کنند.

سرمربی پیکان افزود: ان‌شاءالله در زدن ضربات آخر که هفته‌های گذشته روی آن خیلی کار کردیم موفق باشند. به هر حال بچه‌ها تمام تلاش خود  را کردند اگر عدالت فوتبال برقرار بود در این بازی اجرا شود ما باید پیروز می‌شدیم و این بازی باید با چهار گل به نفع پیکان تمام می‌شد تازه من کم آن را گفتم.

وی افزود: به هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم. باید برای بازی بعدی و آخرین بازی نیم‌فصل آماده شویم و برنامه‌های خودمان را بعد از بازی با استقلال اجرا کنیم تا نیم‌فصل دوم را خیلی بهتر از نیم‌فصل اول داشته باشیم. جا دارد از مدیریت باشگاه پیکان تشکر ویژه‌ای انجام دهم که واقعاً قبل از بازی و بعد از بازی روحیه خیلی خوبی به بچه‌ها دادند. ان‌شاءالله بتوانیم با کمک آنها شرایط پیکان را عوض کنیم. یک هماهنگی فوق‌العاده‌ای بین کادر فنی و مدیریت وجود دارد ان‌شاءالله بتوانیم همسو با هم تمام تفکرات‌مان را به نفع پیکان به جلو ببریم. 

عنایتی در ادامه اذعان داشت: هفته به هفته موقعیت‌سازی‌های‌مان بیشتر شد و این نشان می‌دهد که بچه‌های ما به بلوغ تاکتیکی رسیده‌اند و می‌دانند که اهداف ما چیست و ما چه می‌خواهیم. علی‌رغم اینکه تمرینات اختصاصی را با بچه‌ها انجام داده‌ایم ولی بعضی از گلزن‌ها ذاتاً گلزن هستند. ما باید بگردیم تا یک مهاجم نوک و تمام کننده خوب پیدا کنیم. البته کل فوتبال دنیا درگیر نداشتن یک مهاجم تمام کننده هستند. چون سازندگی ما خیلی کم است خیلی سخت است که یک همچین مهاجمی بتوانیم پیدا کنیم ولی سعی می‌کنیم در فصل نقل و انتقالات نقاط ضعف‌مان را پوشش دهیم.

وی ادامه داد: خارجی یا  ایرانی بودن مهاجم برای ما فرقی نمی‌کند. ما نقشه‌ای را تقدیم باشگاه کرده‌ایم باشگاه هم روی این موضوع حساسیت دارد. برنامه‌های‌مان را با هم جلو برده‌ایم و مطمئن هستم هم باشگاه با ما هماهنگ است و همکاری خواهد کرد و ما هم راهی نداریم جز اینکه اگر مهاجم خوب داخلی پیدا نکردیم حتماً گزینه خارجی را به تیم‌مان اضافه کنیم و این هماهنگی‌ها انجام شده و تأییدیه آن را هم گرفته‌ایم.

پایان پیام/

منبع: خبرگزاری فارس

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.