رییس ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: رقابتی‌ترین کارزار انتخاباتی از نظر تعداد پرشمار نامزدهای انتخابات برای هر کرسی مجلس در این استان شکل گرفته است.

رقابتی‌ترین کارزار انتخاباتی مجلس در خراسان‌رضوی شکل گرفت

به گزارش قدس خراسان، سید هادی طباطبایی اظهار کرد: در حال حاضر هزار و ۲۶ نامزد برای حضور در دوزادهمین دوره انتخابات مجلس و برای کسب ۱۸ کرسی استان خراسان رضوی با یکدیگر رقابت می کنند.

رییس ستاد انتخابات خراسان رضوی بیان کرد: بر اساس این آمار برای کسب هر کرسی مجلس در استان خراسان رضوی ۵۷ نامزد با هم رقابت دارند که همین موضوع نشانگر رقابتی ترین کارزار انتخابات مجلس طی ۱۱ دوره گذشته است.

وی با اشاره به آمار تفکیک داوطلبان تایید صلاحیت شده انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان ادامه داد: تاکنون به تفکیک از "تربت حیدریه، مه ولات و زاوه" ۳۷ نفر، "تربت جام، تایباد و باخرز و صالح آباد" ۳۰ نفر، "چناران، طرقبه شاندیز و گلبهار" ۴۹ نفر، "خواف و رشتخوار" ۴۵ نفر تایید صلاحیت شده اند.

وی ادامه داد: همچنین تایید صلاحیت ۲۶ نفر در"درگز"، "سبزوار، ‌ جغتای، جوین و خوشاب، داورزن و ششتمد" ۷۶ نفر، "فریمان، سرخس، بخش‌های احمد آباد و رضویه" ۴۷ نفر، "قوچان و فاروج" ۳۳ نفر، "کاشمر، خلیل آباد، بردسکن و کوهسرخ" ۴۶ نفر، "گناباد و بجستان" ۳۹ نفر، "مشهد و کلات" ۵۳۳ نفر، "نیشابور، ‌ فیروزه، زبرخان و میان جلگه" هم ۶۵ نفر انجام شده است.

منبع: خبرگزاری ایرنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.