در پی خودسوزی یک سرباز نیروی هوایی آمریکا مقابل سفارت اسرائیل، یک پیام مرتبط با موساد جنجال آفرید.

موساد نیروی هوایی آمریکا را دشمن اسرائیل نامید

به گزارش قدس آنلاین خودسوزی یکی از افسران نیروی هوایی آمریکا در مقابل سفارت اسرائیل در واشنگتن واکنش زیادی به همراه داشت. او فریاد «فلسطین آزاد کن» سر داد و سپس خود را به آتش کشید. 

ویدئویی نشان می‌دهد که آرون بوشنل، ۲۵ ساله، به سمت ورودی سفارت اسرائیل در واشنگتن می‌رود، تلفن خود را روی زمین می‌گذارد و مایعی ناشناخته را از یک بطری روی خود می‌ریزد و در حالی که مکررا فریاد می‌زند «فلسطین آزاد کن» خود را آتش می‌زند.

در میان نظراتی که پس از آن منتشر شد، چندین کاربر شبکه‌های اجتماعی پست‌هایی را برجسته کردند که به نظر می‌رسید سرویس جاسوسی اسرائیل موسوم به موساد را در حال تمسخر خلبان نشان می‌داد.

یک حساب کاربری به نام "Mossad Commentary" در واکنش به اقدام سرباز آمریکایی نوشت: «دشمنان ما خود را می‌کشند.» 

در پی انتشار این پیام در شبکه ایکس یک کاربر نوشت: گزارش آژانس اطلاعات خارجی اسرائیل مرگ آرون بوشنل، سرباز آمریکایی را به سخره می‌گیرد که او در بیرون سفارت اسرائیل در واشنگتن خودسوزی می‌کرد و فریاد می‌زد «فلسطین را آزاد کن».

سام پارکر، نامزد سابق سناتوری یوتا، در واکنش به پیام موساد نوشت: «بزرگترین متحد ما» هنوز هم می‌خواهید برای اسرائیل بروید؟ 

بسیاری از کاربران آمریکایی نیز ضمن محکوم کردن این پیام موساد اعلام کردند ایالات متحده در حال حاضر در حال جنگ با ۴ کشور برای حمایت از نسل کشی آن‌ها (اسرائیل) است.

گفته می‌شود این پیام لحظاتی بعد از حساب کاربری موساد پاک شد.

ادعا شده است این پیام از یک حساب غیروابسته به موساد پست شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.