بامداد امروز نیروهای ارتش صهیونیستی بار دیگر مناطق مختلف نوار غزه را بمباران کردند و از طرف دیگر نیز مقاومت عراق با حمله پهپادی فرودگاه بن‌گورین رژیم را هدف قرار داد.

رژیم صهیونیستی مناطق مرکزی غزه را بمباران کرد

با گذشت چند ماه از حمله‌های مداوم رژیم صهیونیستی به نوار غزه و تلاش آمریکا و حامیان این رژیم در به‌شکست‌کشاندن همه تلاش‌های بین‌المللی برای توقف جنگ و برقرارری آتش‌بس در غزه، نیروهای رژیم صهیونیستی دیشب و بامداد امروز چهارشنبه با حمله‌های هوایی، زمینی، و توپخانه‌ای مراکز مختلف نوار غزه و کرانه باختری را هدف قرار دادند.

حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به مناطق مرکزی غزه

رسانه‌های فلسطینی اعلام کردند که جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بامداد امروز چهارشنبه بار دیگر محله‌های الریما، دبیت و ورزشگاه فلسطین را بمباران کردند که در پی آن شماری کشته و زخمی شدند.

حماس: دشمن با تهدید و باج‌گیری نمی‌تواند به اهداف خود برسد

بنابر گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس تاکید کرد دشمن صهیونیستی آنچه را که از تحقق آن در میدان نبرد عاجز بوده، با تهدید و باج‌گیری و بازی‌های سیاسی هم نمی‌تواند بدست بیاورد.

عزت الرشق تصریح کرد پیروزی‌ای که در ذهن نتانیاهو است، به فضل پایداری ملت و مقاومت قهرمان فلسطین، سراب و رویایی دست‌نیافتنی است.

الرشق اظهار داشت تلاش دشمن برای استفاده از تشدید تجاوزات و جنایات علیه غیرنظامیان فلسطینی به عنوان یک اهرم فشار و باج‌خواهی به منظور تحقق اهداف مدنظر خود بی‌نتیجه است و راه به جایی نخواهد برد.

وی عنوان کرد که بمباران وحشیانه و شدید بیمارستان شفا و مناطق اطراف آن دلیلی دیگر بر سردرگمی نتانیاهو و ارتش او است.

سناتور آمریکایی خواستار قطع کامل همه کمک‌ها به نتانیاهو شد

سناتور آمریکایی، «برنی سندرز» در واکنش به ادامه جنایت ضد انسانی رژیم صهیونیستی در غزه گفته است که با توجه به فاجعه و قحطی در غزه، ایالات متحده نباید حتی یک پن هم به ماشین جنگی نتانیاهو کمک کند.

برنی سندرز همچنین به اقدام اخیر آمریکا علیه تل آویو واکنش نشان داد و این اقدام را ستود و گفت: پارلمان کانادا به توقف فروش تسلیحات به اسرائیل رأی داد و این کار کاملاً درست است.

حمله پهپادی مقاومت عراق به فرودگاه بن گورین تل آویو

«مقاومت اسلامی عراق» سحرگاه چهارشنبه اعلام کرد که فرودگاه بن گوریون در عمق اسرائیل را با هواپیماهای بدون سرنشین هدف قرار داده است.

مقاومت عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد: مجاهدین مقاومت اسلامی در سحرگاه چهارشنبه فرودگاه بن گوریون را در عمق دستگاه غاصب با پهپاد هدف قرار دادند. انهدام سنگرهای دشمن در تکمیل مرحله دوم عملیات ادامه دارد. مقاومت در برابر اشغالگری، حمایت از مردم غزه و پاسخ به کشتارهای صهیونیست‌ها علیه غیرنظامیان بی دفاع فلسطینی به عملیات خود ادامه خواهد داد.

سحرگاه دوشنبه گذشته نیز، «مقاومت اسلامی عراق» اعلام کرده بود که با استفاده از پهپاد، پایگاه هوایی پهپادهای ارتش رژیم صهیونیستی در جولان اشغالی را هدف قرار داده است.

مقاومت عراق هفته گذشته نیز تأیید کرده بود که فرودگاه بن گوریون اسرائیل هدف پهپادها قرار گرفته است. «مقاومت اسلامی در عراق» تأیید کرده بود که با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین نیروگاه برق فرودگاه حیفا را هدف قرار داده است، در حالی که چند روز پیش از آن اعلام کرده بود که ایستگاه مواد شیمیایی در بندر حیفا را هدف قرار داده است.

در ابتدای فوریه گذشته نیز «مقاومت اسلامی عراق» اعلام کرده بود که هدفی را در شهر ایلات اسرائیل با پهپاد مورد حمله قرار داده است.

مقاومت عراق همچنین در ۲۵ ژانویه، چند روز پس از تأیید اینکه مناطقی از فلسطین اشغالی را با هواپیماهای بدون سرنشین بمباران کرده است، اعلام کرد که بندر اشدود اسرائیل را هم با هواپیماهای بدون سرنشین هدف قرار داده است. این در حالی است که بندر اشدود تقریباً ۱۰۰۰ کیلومتر با بغداد، پایتخت عراق فاصله دارد.

کانادا صادرات سلاح به رژیم صهیونیستی را متوقف کرد

روزنامه اسراییلی «جروزالیم پست» اعلام کرد وزیر خارجه کانادا پس از طرح غیرالزام‌آور مجلس عوام این کشور، از توقف صادرات سلاح به رژیم صهیونیستی خبر داده است.

در همین راستا، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در واکنش به این اقدام کانادا گفت: اتخاذ چنین تصمیمی از سوی کانادا که به حق اسراییل برای دفاع از خود لطمه وارد می‌کند، مایه تاسف است.

حمله توپخانه‌ای صهیونیست‌ها به اطراف بیمارستان شفا

رسانه‌های فلسطینی اعلام کردند که بامداد امروز چهارشنبه بار دیگر ارتش رژیم صهیونیستی با حمله‌های توپخانه‌ای اطراف بیمارستان شفا و محله الرمال در شهر غزه را هدف قرار داد.

منبع: خبرگزاری مهر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.