عضو شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: خدمات‌رسانی تمامی مراکز اسکان‌های موقت و اضطراری شهرداری در ایام نوروز کاملا رایگان است.

خدمات‌رسانی رایگان مراکز اسکان‎‌ موقت و اضطراری شهرداری به زائران نوروزی

به گزارش قدس خراسان و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، هاشم دائمی در حاشیه بازدید از مراکز اسکان موقت و اضطراری پیش‌بینی شده توسط شهرداری مشهد برای زائران نوروزی، اظهارکرد: مدیریت شهری مسئولیت و وظیفه مستقیمی در موضوع اسکان ندارد ولی با این وجود، شهرداری به منظور رفاه حال مسافران و زائران، علاوه بر بوستان زائرپذیر «غدیر»، نسبت به تجهیز سالن‌های ورزشی در اختیار خود اقدام کرده است.

وی با بیان اینکه شهرداری از قبل شروع تعطیلات سال نو، تمهیدات لازم را اندیشیده، گفت: خدمات‌رسانی تمامی اسکان‌های موقت و اضطراری شهرداری در این ایام، رایگان بوده و به امکانات مختلفی چون تجهیزات گرمایشی، پتو، چادر مسافرتی و ... مجهز شده است.

عضو شورای اسلامی شهر مشهد مقدس در ادامه اشاره‌ای هم به بازدید خود از ایستگاه‌های استقبال از زائر داشت و افزود: ۴ ایستگاه در مبادی ورودی شهر مشهد، در محورهای مختلف پیش‌بینی شده که خدمات مورد نیاز زائر، حین ورود به شهر را ارائه می‌دهند.

دائمی تصریح کرد: در این ایستگاه‌ها، علاوه بر خدمات مورد نیاز زائران که همه‌ساله ارائه می‌شدند، برنامه‌های فرهنگی جذاب و خلاقانه‌ای هم برای خانواده‌ها پیش‌‎بینی شده که اقدام ارزشمندی است و زائر پس از طی مسافت طولانی، می‌تواند ضمن استراحت، با روحیه و نشاط وارد شهر شود.

وی با اشاره به همزمانی تعطیلات نوروزی با ماه مبارک رمضان، گفت: همین تقارن مبارک موجب شده که «افطاری ساده» را هم در ایستگاه‌های استقبال از زائر داشته باشیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.