مردم دزفول دوشنبه شب در حمایت از مردم مظلوم غزه و محکومیت جنایت جدید رژیم صهیونیستی در هتک حرمت و تعرض بانوان در بیمارستان شفای غزه در مقابل حرم حضرت سبزقبا(ع) تجمع کردند.

اعلام خشم و انزجار مردم دزفول از جنایت‌های رژیم صهیونیستی در بیمارستان غزه

قشرهای مختلف مردم دزفول پایتخت مقاومت ایران اسلامی با برگزاری تجمع خودجوش انزجار خود را از جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیستی اعلام کردند و برخورد قاطع مجامع بین‌المللی با جنایات این رژیم را خواستار شدند.

خطیب و استاد حوزه علمیه دزفول در این اجتماع با اشاره به جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در غزه گفت: حوادث و جنایت های هولناک رژیم خونخوار صهیونیستی در غزه دل هر انسان آزاده ای را به درد می آورد.

حجت الاسلام و المسلمین احمد صالحی انصاری جنایات علیه مردم مظلوم غزه را دردناک و جانکاه دانست و بیان کرد: همه کشورها اسلامی و امت بزرگ اسلامی در قبال مردم غزه مسوولیت و وظیفه شرعی و اسلامی دارند.

وی ادامه داد: همه باید در برابر مردم مظلوم غزه مسوول و متعهد باشند چرا که بی تفاوتی و سکوت در برابر جنایات رژیم صهیونیستی خارج شدن از دایره انسانیت است.

این فعال فرهنگی دزفول اظهار کرد: قتل عام زنان، کودکان، جوانان و پیران غزه، تلف شدن کودکان و نوجوانان از گرسنگی و هتک حرمت و تعرض به ناموس مسلمانان جنایاتی است که نمی توان در برابر این جنایت ها سکوت کرد.

حجت الاسلام صالحی انصاری گفت: هتک حرمت و جسارت به زن مسلمان در غزه به دست دژخیمان صهیونیستی جنایتی است که هر انسان آزاده ای را برآشفته می کند.

وی غزه را خط مقدم مبارزه با استکبار جهانی دانست و ادامه داد: پیروزی غزه بر دشمن صهیونیستی، پیروزی جهان اسلام و مظلومان عالم است و همه برای کمک به مردم مظلوم فلسطین مسوولیت دارند.

این فعال فرهنگی دزفول با بیان اینکه نابودی اسراییل امروز نه آرزو بلکه امری در حال تحقق است ادامه داد: مردم ایران اسلامی تا نابودی کامل اسراییل غاصب، پشتیبان فلسطینیان مظلوم هستند.

وی بیان کرد: طوفان الاقصی هیمنه اسراییل را در هم کوبیده است و این شکست بزرگ رژیم صهیونیستی با انجام جنایت و نسل کشی در غزه ترمیم نخواهد شد.

اعلام خشم و انزجار مردم دزفول از جنایت های رژیم صهیونیستی در بیمارستان غزه

حجت الاسلام انصاری، نسل های آینده فلسطین را مقاومت تر از نسل امروز دانست و گفت: وحشیگری های اسراییل و دست زدن به هر نوع جنایت توسط غاصبان صهیونیستی در غزه ناشی از سردرگمی و ترس آنها از نابودی است.

وی پشتیبانی برخی دولت های اسلامی از رژیم صهیونیستی را مورد انتقاد قرار داد و افزود: شرم و نفرین بر حاکمان عربی و سازمان های مدعی حقوق بشر که نسبت به مردم مظلوم فلسطین بی تفاوت هستند.

این استاد حوزه علمیه دزفول عزت امروز جهان اسلام را ناشی از عملکرد جبهه مقاومت دانست و گفت: مقاومت همراه با همدلی،‌ شجاعت و اتحاد رمز پیروزی بر مستکبران است.

وی ادامه داد: مردم دنیا چشم انتظار حماسه آفرینی مردم ایران اسلامی در راهپیمایی روز قدس هستند و حضور گسترده مردم در این راهپیمایی پیامی روشن در حمایت از فلسطین است.

تجمع کنندگان در این راهپیمایی ضمن در دست داشتن پرچم مقدس جمهوری اسلامی و همچنین پرچم های فلسطین و حزب الله با سر دادن «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسراییل»، «آتش به جان غزه از شرر امریکاست؛ جنایت صهیونیست زیر سر آمریکاست» و «رژیم اشغالگر صهیونیست، باید شود محو ز روی زمین» خشم و انزجار خود را از رژیم غاصب صهیونیستی و آمریکای جنایتکار فریاد زدند.

یک هفته است که بیمارستان شفا در غزه و محوطه آن به همراه بیماران، کادر درمان و آوارگان فلسطینی بویژه زنان و کودکانی که در آنجا پناه گرفته‌اند، در محاصره شدید و غیرانسانی ارتش تروریستی رژیم صهیونیستی قرار داشته و رژیم یادشده با ارتکاب جنایاتی هولناک در این بیمارستان، برگ ننگین دیگری بر تاریخ حیات نکبت بار و فهرست سیاه جنایات خود افزوده است.

متأسفانه ظرف چند روز گذشته در اثر جنایات وحشیانه رژیم اشغالگر، ۱۸۰ تن از بیماران، کادر درمان و آوارگان فلسطینی محاصره شده در بیمارستان شفا به سبب حملات کور و جلوگیری از ورود اقلام ضروری غذایی و درمانی، جان خود را از دست داده‌اند و افراد باقی‌مانده نیز در معرض مرگ تدریجی قرار دارند.

در این میان گزارش های تکان دهنده‌ و هولناکی در خصوص شکنجه، هتک حرمت، تجاوز و کشتار زنان فلسطینی محبوس در این بیمارستان نیز منتشر شده است.

منبع: خبرگزاری ایرنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.