ناپایداری جوی و بارش تگرگ عصر جمعه باعث ترافیک موقت جاده‌ای و تصادف زنجیره‌ای در محور گناباد - قائن واقع در جنوب استان خراسان رضوی شد.

بارش تگرگ باعث تصادف زنجیره ای در جاده گناباد - قائن شد

به گزارش قدس خراسان، رییس پلیس راه گناباد با تایید این خبر گفت بر اثر این حادثه و غافلگیری رانندگان ناشی از تگرگ و لغزندگی جاده چهار خودرو دچار آسیب بیشتری شد و تعدادی از سرنشینان مصدوم و مجروح شدند.

سرگرد مجتبی زنگویی اظهار کرد: هم اکنون جاده گناباد - قائن به عنوان حلقه اتصال استانهای خراسان رضوی و جنوبی باز است و تردد در آن جریان دارد.

در همین پیوند مسوول اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: ۱۲ نفر مصدوم این حادثه مشکل جسمی جدی ندارند.

محمد حسین اسماعیل زاده  افزود: بدنبال اعلام گزارشی مبنی بر برخورد زنجیره ای چند خودرو سواری در محور گناباد - قاین سه دستگاه آمبولانس به همراه اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام و امدادرسانی لازم انجام شد.

وی اظهار کرد: از مجموع ۱۲ مصدوم سانحه چهار نفر برای درمان به بیمارستان علامه بهلول گنابادی انتقال یافتند و هشت مصدوم دیگر توسط کارشناسان اعزامی در داخل اتوبوس آمبولانس به صورت سرپایی درمان و اقدامات لازم برای آنها در محل انجام شد.

همچنین رییس اداره هواشناسی گناباد گفت: با توجه به عبور سامانه ناپایدار جوی از جنوب خراسان رضوی بارشهای رگباری باران همچنان محتمل است.

داریوش شیبانی افزود: همچنین احتمال غبارآلود شدن آسمان، وزش باد شدید و به تبع آن کاهش دید افقی در سطح منطقه وجود خواهد داشت که پیش بینی و تمهیدات لازم را برای مسافران و حتی ساکنان منطقه طلب می کند.

منبع: خبرگزاری ایرنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.