مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: ۱۲ هزار و ۲۵۲ نفر از خدمات پویش هلال رحمت این جمعیت بهره‌مند شدند.

بهره‌مندی بیش از ۱۲ هزار نفر از پویش «هلال رحمت» در خراسان رضوی

به گزارش قدس خراسان، محسن ذاکریان با اشاره به بهره‌مندی بیش از ۱۲ هزار نفر از پویش هلال رحمت اظهار کرد: از ۲۴ اسفندماه ۱۴۰۲ تا ۱۰ فروردین‌ماه علاوه بر برپایی ۳۰ سفره افطاری، سه هزار و ۶۳ بسته معیشتی توزیع شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با بیان اینکه پویش ملی هلال رحمت با هدف حمایت از معیشت اقشار نیازمند، آسیب‌پذیر و کمتر برخوردار جامعه و تأمین بخشی از اقلام اساسی و مواد غذایی مورد نیاز آنها در ماه مبارک رمضان و ایام نوروز اجرا می‌شود، افزود: منابع مالی این پویش از محل جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم و مساعدت خیران تأمین می‌شود.

وی تصریح کرد: در همین راستا تا کنون حدود ۲۷ میلیارد ریال کمک‌های نقدی و غیرنقدی داوطلبانه و مردمی جمع‌آوری شده است.

ذاکریان با بیان اینکه طی این مدت به ۳۲۶ مصدوم ۱۰۰ حادثه امدادرسانی شده است گفت: از این تعداد ۵۲ مصدوم به مراکز درمانی منتقل و ۱۸۹ مصدوم نیز به صورت سرپایی درمان شده‌اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی خاطرنشان کرد: طی این ۱۶ روز در مجموع ۳۸۱ نفر از خدمات مراکز درمانی و توانبخشی و ۱۴۴۲ نفر از داروخانه جمعیت هلال احمر بهره‌مند شدند.

وی برگزاری ۲۰۷۴ مسابقه را از جمله برنامه‌های فرهنگی بیان و ابراز کرد: همچنین در این مدت حدود ۱۷ هزار کتابچه، بروشور و پوستر در ایستگاه‌های نوروزی توزیع شد.

منبع: خبرگزاری مهر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.