رییس ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: بیست و یکم اردیبهشت ماه، مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در مشهد برگزار می‌شود.

«۲۱ اردیبهشت» زمان برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس در مشهد

به گزارش قدس خراسان به نقل از استانداری خراسان رضوی، سید هادی طباطبایی ظهر دوشنبه در جلسه ستاد انتخابات استان با اشاره به این رویداد آتی اظهار کرد: دو نفر از کاندیداهای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این دوره به رقابت می‌پردازند تا پنجمین نماینده مردم شریف مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی مشخص شود.

رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی افزود: مردم استان نشان دادند که در راه نظام و انقلاب ثابت قدم هستند و نگاهشان به اهداف بلند نظام است.

وی عنوان کرد: علی رغم تبلیغات شدید دشمنان انقلاب برای دلسرد کردن مردم، شاهد حضور ۲ میلیون و ۲۳۶ هزار و ۱۰ نفر از ۴ میلیون و ۷۵۰ هزار واجد شرایط رأی دادن در استان بودیم.

طباطبایی تاکید کرد: با توجه به اینکه در مرحله دوم انتخابات، همیشه تعداد کاندیداها و شرکت کنندگان در رأی گیری، کمتر از مرحله اول است؛ تعداد صندوق‌های اخذ رأی را کاهش خواهیم داد.

معاون سیاسی استانداری خراسان رضوی با ذکر این نکته که در مرحله قبل هیچ گزارشی از تخلفات در استان نداشته‌ایم، بر مفید بودن آموزش‌های ارائه شده در مرحله اول تاکید کرد و افزود: عوامل مجری انتخابات در شعب اخذ رأی پس از دریافت آموزش‌های لازم که با مدرک پایان دوره نیز همراه بود اشتباهات را به حداقل ممکن رساندند.

وی تصریح کرد: این عملکرد بسیار خوب در وضعیتی رخ داد که ۷۴ صندوق بین ۹۰۰ تا ۱۰۰۰ رأی و ۱۱۰ صندوق بین ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ رأی را دریافت کردند.

گفتنی است؛ در نشست ستاد انتخابات استان که با محوریت برگزاری مرحله دوم انتخابات در مشهد و کلات برگزار شد، معاون سیاسی فرماندار مشهد برنامه‌های پیش بینی شده برای انتخابات بیست و یکم اردیبهشت را تشریح کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.