مصدومیت علیرضا بیرانوند باعث گچ گرفتگی مچ دست دروازبان ملی پوش پرسپولیس شد تا کادر پزشکی سرخپوشان پایتخت چنین آسیبی را سوغات حضورش در اردوی نروزی تیم ملی ایران برای بازی با ترکمنستان بداند.

عصبانیت کادر پزشکی و فنی تیم ملی از پرسپولیس/ مدارک آماده انتشار!

به گزارش قدس آنلاین، مصدومیت علیرضا بیرانوند باعث گچ گرفتگی مچ دست دروازبان ملی پوش پرسپولیس شد تا کادر پزشکی سرخپوشان پایتخت چنین آسیبی را سوغات حضورش در اردوی نوروزی تیم ملی ایران برای بازی با ترکمنستان بداند.

بیرانوند در بازی دوم فروردین ۱۴۰۳ در چارچوب دروازه ایران قرار گرفت اما در دیدار برگشت که هفتم فروردین در عشق آباد ترکمنستان برگزار شد نیمکت نشین بود تا سیدحسین حسینی جای او را بگیرد.

بیانیه باشگاه پرسپولیس در خصوص آسیب دیدگی بیرانوند واکنش کادر پزشکی تیم ملی ایران را به همراه داشت. دپارتمان پزشکی تیم ملی فوتبال ایران اعلام کرد علیرضا بیرانوند در اردوی تیم ملی دچار آسیب دیدگی نشده است.

در اطلاعیه کادر پزشکی تیم ملی فوتبال آمده است: «هیچ‌گونه آسیب‌دیدگی جدیدی برای علیرضا بیرانوند در اردوی اخیر تیم ملی رخ نداده است و با توجه آسیب مزمن و قدیمی مچ دست او، اقدامات تشخیصی و درمانی لازم جهت مدیریت مجدد آسیب مزمن در اردو همزمان با انجام تمرینات صورت پذیرفت.»

قدیمی بودن مصدومیت دروازه‌بان شماره یک تیم ملی ایران بار دیگر واکنش پزشکان پرسپولیس را به همراه داشت تا آنها روی مصدومیت بیرانوند در اردوی نوروز ۱۴۰۳ اصرار بورزند.

حالا کادر پزشکی تیم ملی ایران مستندات مربوط به مصدومیت‌های قدیمی بیرانوند از ناحیه مچ را آماده کرده است تا در صورت تأیید مسؤولان تیم ملی آن را رسانه‌ای کنند.

موضوعی که محل دعوای پزشکان تیم ملی و پرسپولیس شده تا هیچ کدام زیر بار دوری حداقل یک ماهه بیرانوند از بازی‌های پرسپولیس نروند.

منبع: خبرگزاری مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.