‌سرمربی تیم فوتبال ملوان از نمایش تیمش مقابل پرسپولیس خوشحال است.

مهدی تارتار: با ملوان سهمیه می‌خواهیم / با نفت مسجدسلیمان دوبار قهرمانی را از پرسپولیس گرفتیم

به گزارش قدس آنلاین، مهدی تارتار  بعد از بازی با سرخ‌های پایتخت که منجر به شکست شد، این توضیحات را ارائه کرد:« ما بازی بسیار خوبی انجام دادیم. دیدید که پرسپولیس در دقایق پایانی در خانه‌اش مقابل ملوان دفاع می‌کرد. این یعنی ما تیم خوبی بودیم و نشان دادیم ارزش‌های فنی بالایی داریم. من به این بازیکنان افتخار می‌کنم که از نام پرسپولیس واهمه نداشتند و با همه وجود کار کردند. آن‌ها افتخار شهر انزلی هستند».

تارتاربا امیدواری ادامه داد:« این باخت من را به آینده ملوان امیدوارتر کرد. شاید بپرسید چرا؟ مشخص است. اگر بازی را نگاه کنید با من هم‌عقیده می‌شوید. ما بازی بسیاری خوبی مقابل یکی از مدعیان قهرمانی انجام دادیم و نشان دادیم تیم بسیار خوبی هستیم. ملوان روح بزرگ خودش را نشان داد و در شرایطی که هواداران بسیاری از انزلی به تهران آمده بودند تا ما را حمایت کنند، این باخت هیچ چیز از ارزش‌های ما کم نکرد و هواداران ما راضی بودند. امیدوارم در بازی‌های آینده بتوانیم جبران کنیم و نتیجه‌ای بدست آوریم که هواداران ما خوشحال شوند».

سرمربی ملوان درباره دورنمایی خود از آینده ملوان این جملات را به زبان آورد:« با یک مجموعه با انگیزه مواجه‌ایم که دوست دارد موفقیت‌های بزرگی را بدست آورد. اعتقاد دارم ملوان به دستاوردهای بزرگی خواهد رسید و رشد خواهد کرد. ما به دنبال کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا هستیم و من فکر می‌کنم این تیم در اوج شایستگی برای رسیدن به این مهم قرار دارد. به امید خدا طوری نتیجه می‌گیریم که منجر به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا شود. اگر هم نشد فدای سر بازیکنان و هوادارانی که در سرما و گرما همیشه پشتیبان ما هستند. امیدوارم در بازی‌های آینده از خجالت این هواداران درآییم و با بردی دیگر آن‌ها را خوشحال کنیم. ما در تهران هم مستحق باخت نبودیم و بازی دست کم باید مساوی می‌شد. گلی خوردیم که کارشناسان داوری اعلام کردند آفساید است. این یعنی ما عملکرد خوبی داشتیم. شاید اگر داور آن اشتباه را مرتکب نمی‌شد، داستان این بازی فرق می‌کرد».

تارتار درباره اتهاماتی که علیه او مطرح شده، پاسخ داد: « از شما خبرنگاران هم انتظار ندارم این سؤالات را بپرسید. بحث فضای مجازی جداست. شما به‌عنوان کسی که رسالت خبری دارید، اصلاً نباید این موارد را مطرح کنید. تیم‌های مدعی مثل استقلال در ۶ سال گذشته مقابل پرسپولیس برنده نبودند، ولی ما برنده شدیم. با نفت مسجدسلیمان دو بار قهرمانی را در چند سال گذشته از پرسپولیس گرفتیم. شما حداقل این سؤالات را نپرسید. واقعاً ناراحت‌کننده است».

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.