نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: بدیهی است در صورت انجام هر حماقتی از جانیان اسراییلی در تقابل با رزمندگی قهرمانانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دومین وعده صادق رهبر عظیم و فرزانه مبنی بر با خاک یکسان شدن تل‌آویو و حیفا محقق خواهد شد.

تقابل اسراییل با سپاه نابودی رژیم صهیونیستی را محقق خواهد کرد

به گزارش قدس خراسان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آیت الله سید احمد علم الهدی، آیت الله سید احمدعلم الهدی در پیامی به مناسبت حمله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به رژیم صهیونیستی آمده است:

احساس حلاوت این غرور دینی بر ملت غیرت‌مند ایران اسلامی مبارک باد.

بازوان توانا و سرانگشت معجزه نمای غیورمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در امتثال فرمان فرمانده کل قوا، حجت امام زمان (علیه السلام) و رهبر حکیم دلاور در تنبیه دشمن متجاوز که موجب سرور و شادمانی جهان اسلام شد؛ امید است قلب مقدس صاحب و آقای ما حضرت بقیة الله (ارواحنا فداه) را خوشنود سازد و تبسم رضایت‌مندی از این شجاعت ایثارگرانه ی سربازانشان و سپاه آن حضرت بر شکوفه لب های زیبایشان نقش بندد.

داغ های طاقت فرسایی که در مدت ۱۹۰ روز بر دل‌های مجروح ستم دیدگان غزه سنگینی می‌کرد با تماشای موشک ها و پهبادهای نورانی در آسمان فلسطین اشغالی تشفی پیدا کرد.

ما به تقلید از امام بزرگوار بر دست و بازوی این رزمندگان مقتدر بوسه میزنیم و بر این بوسه افتخار می‌کنیم.

بدیهی است در صورت هر حماقتی از جانیان اسرائیلی در تقابل با این رزمندگی قهرمانانه، دومین وعده صادق رهبر عظیم و فرزانه که تل‌آویو و حیفا با خاک یکسان خواهد شد محقق میگردد. باذن الله و نصرته

سیداحمد علم الهدی

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی و امام جمعه مشهدمقدس

۲۷فروردین۱۴۰۳

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.