۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۱۱
کد خبر: 987388

ستاره پرتغالی النصر به رکورد عبدالرزاق حمدالله رسید.

رکوردشکنی تاریخی رونالدو در شب ناکامی

به گزارش قدس آنلاین، کریستیانو رونالدو، اسطوره پرتغالی، کاپیتان النصر، پس از ارسال پاس گل برابر الهلال به تاریخ نویسی درلیگ حرفه‌ای عربستان ادامه داد.

اوتاویو پس از دریافت پاس گل از رونالدو در ثانیه ۲۳ بازی دروازه الهلال را باز کرد و از این تیم پیش افتاد اما در نهایت پس از فرصت سوزی‌های فوق ستاره پرتغالی گل تساوی را در آخرین دقیقه بازی دریافت کرد و به تساوی رضایت داد.

با این پاس گل اما رونالدو با ۴۴ تاثیرگذاری روی گل، به بازیکنی تبدیل شد که بیشترین تاثیرگذاری روی گل را در یک فصل از رقابت‌های لیگ حرفه‌ای برای تیمش به ثبت رسانده است.

رونالدو در این فصل ۳۳ گل به ثمر رساند و ۱۱ پاس گل داد و از عبدالرزاق حمدالله مراکشی، مهاجم فعلی الاتحاد و سابق النصر که رکورد تاریخی (۴۳) تاثیرگذاری مستقیم را در فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۹ دارد، پیشی گرفت.

گلزن کهنه کار مراکشی در آن زمان موفق شد ۳۴ گل به ثمر برساند و ۹ پاس گل بدهد و به بیشترین تاثیرگذاری مستقیم در یک فصل برسد.

رونالدو اکنون تنها یک گل فاصله دارد تا تبدیل به بازیکنی شود که در یک فصل در این رقابت‌ها بیشترین گل را به ثمر رسانده است و با حمدالله برابری کند. (۳۴ گل).

قابل ذکر است رونالدو با ۳۳ گل بهترین گلزن لیگ روشن در دوره کنونی است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.