۲۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۳۷
کد خبر: 993570

معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه سال‌ها سهم بازنشستگان فرهنگی چندین برابر ورودی‌ها بود لذا سونامی کسری معلم رسمی اتفاق افتاده بود گفت: در سال ۱۴۰۲-۱۴۰۳ بیش از ۲۰۰ هزار ردیف استخدامی به وزارتخانه داده شد.

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون آموزگاری

قاسم احمدی لاشکی با بیان اینکه ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ آزمون آموزگاری برگزار و بدین ترتیب ۲۸ هزار معلم برای جذب در آموزش و پرورش انتخاب می‌شوند گفت: افراد انتخاب شده در مرحله ارزیابی و مصاحبه هستند و به‌زودی نتایج نهایی اعلام می‌شود.

وی با بیان اینکه آزمون استخدامی مشاغل کیفیت بخشی و آزمون دبیری برای حدود ۴۵ هزار نفر نیز چهاردهم اردیبهشت امسال برگزار شد که هفته‌های آینده نتایج آن اعلام خواهد شد افزود: ۴۰ درصد نمره علمی و ۶۰ درصد برای مصاحبه در آزمون در نظر گرفته شده است.

معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه دانایی و توانایی علمی یک فرد بسیار مهم است اما باید ببینیم که آیا این فرد ظرفیت معلمی، عشق و انگیزه معلمی، تعهد و الزامات اعتقادی را نیز دارد ادامه داد: یک معلم برای اینکه کتاب‌های درسی را تدریس و پیام زندگی را منتقل کند باید به تمام معنا در خدمت دستگاه بزرگ تعلیم و تربیت باشد.

احمدی لاشکی با بیان اینکه سال‌ها سهم بازنشستگان چندین برابر ورودی‌ها بوده و سونامی کسری معلم رسمی چند سالی است اتفاق افتاده عنوان کرد: در سال های ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ بیش از ۲۰۰ هزار ردیف استخدامی به وزارت داده شد که از نتایج ماندگار زحمات ارزشمند رئیس جمهور خدوم و شهید و پیگیری های وزیر است و استمرار این روند برای چند سال آتی می‌تواند مهمترین مشکل امروز این وزارتخانه را مرتفع کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 7
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • ۲۱:۲۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
  9 1
  با سلام خرداد هم داره تمام میشه؛😭😭😭 برای یه نتیجه،چند ماهه ،از زندگی،عقب افتادیم. به نظرتون ،با این وضعیت،چه زمانی،نتایج آموزگاری 1403میاد؟
  • منتظر ۲۲:۲۵ - ۱۴۰۳/۰۴/۰۳
   0 0
   ۲۵ ام تازه تموم شده واقعیت اینه اونی که قبلا گفتن تا ۱۵ ام تیر هم یکم بعید به نظر می رسه چون بعصی ها زود ارزیابی شدن به نظرشون خیلی گذشته
 • ۱۸:۴۲ - ۱۴۰۳/۰۴/۰۳
  4 0
  سلام اگه امکانش تست زودتر نتایج نهایی اموزگاری و اعلام کنید با این وضعیت نمی توانیم در مدارس غیر دولتی هم ،همکاری کنیم چون آن ها در حال بستن کادر جدید در سال تحصیلی جدید هستند و حاضر نیستند با نیروهایی که در آزمون شرکت کردند وبلا تکلیف هستند قرارداداد ببندند
 • ۲۱:۲۱ - ۱۴۰۳/۰۴/۰۴
  4 0
  با سلام میدونیم،اطلاعیه رسمی راجع به نتیجه نهایی آموزگاری،اعلام نشده.یه لطف بکنید از مسئولین مربوطه سوال کنید.ما سوال میکنیم،کسی جوابمون رو نمی‌ده... به کجا پناه ببریم😭😭😭😭😭😭😭😭😭
 • ۱۶:۰۶ - ۱۴۰۳/۰۴/۰۹
  1 0
  خدا به دادمون برسه...از بس که منتظر نتایج نهایی آموزگاری موندیم،داریم توهم می‌زنیم🤔🤔🤔🤔🤔 یه چیزی داره بارگزاری میشه😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 یکی داره از توی سایت سنجش بیرون میاد،میگه آرتین جان،اینم جواب نهایی تو؛فقط به کسی نگو🤫🤫🤫🤫 خدایا بسه دیگه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
 • ۰۲:۰۶ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۰
  0 0
  با سلام چرا،این سایت،پیگیر سوالاتی مثل نتایج نهایی آموزگاری،که چند ده هزار نفر منتظر هستند، نیست؟ یعنی دو تا تماس هم ،نمیتونید بگیرید؟!!!!!!
 • ندا ۰۸:۱۱ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۰
  0 0
  لطفاً پیگیر جواب آموزگاری باشید ..خیلی طولانی شد ...شاید یادشون رفته ..ما که شانس نداریم