جمعی از چهره‌های مطرح سینما برای ارزیابی و داوری آثار نخستین جشنواره «فیلم و عکس با انرژی» به این رویداد پیوستند.

پریناز ایزدیار، هوتن شکیبا، حسن معجونی و حمید جبلی داوران یک جشنواره جدید

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی جشنواره، نخستین جشنواره «فیلم و عکس با انرژی» که با دبیری حمید خانی از ۲۷ تا ۲۸ مرداد در تهران برگزار می‌شود، هیات داوران دو بخش فیلم و عکس خود را معرفی کرد.

با حکم دبیر جشنواره، مهدی آشنا عکاس با سابقه سینما و تئاتر به عنوان رئیس هیأت داوران این دوره از جشنواره منصوب شد.

در بخش فیلم نخستین جشنواره «فیلم و عکس با انرژی»، حسن معجونی، پریناز ایزدیار، رعنا آزادی‌ور، هدی زین‌العابدین و هوتن شکیبا کار ارزیابی و داوری آثار متقاضی حضور در این بخش از جشنواره را بر عهده گرفتند.

همچنین در بخش عکس جشنواره ارزیابی و داوری آثار برعهده حمید جبلی، سیف‌اله صمدیان، محمود کلاری، فرهاد آئیش و مهدی پاکدل خواهد بود.

نخستین جشنواره «فیلم و عکس با انرژی» با هدف ترویج فرهنگ مصرف بهینه انرژی و آگاهی‌بخشی درباره اهمیت مصرف هوشمندانه برق و تأثیرات مثبت آن بر جامعه و محیط زیست، برگزار می‌شود.

آثار ارسالی به این جشنواره توسط هیأت داوران ارزیابی می‌شود و به ۱۰ اثر برگزیده جایزه اهدا می‌شود. این جشنواره تلاش دارد بستری برای رقابت سالم و کشف استعدادهای جوان در عرصه فیلم‌سازی و عکاسی فراهم کند.

بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره، دریافت آثار از ۲۸ خرداد آغاز می‌شود و هنرمندان عکاس و فیلم‌ساز از سراسر کشور می‌توانند از این تاریخ، آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند.

جزئیات بیشتر درباره نحوه ارسال آثار متعاقبا اعلام می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.