به گفته وزیر صنعت، معدن و تجارت بیش از ۱۲ هزار واحد کوچک و متوسط صنعتی در سال ۹۵ از طرح رونق تولید استفاده کردند.

استفاده ۱۲ هزار واحد کوچک و متوسط صنعتی از طرح رونق تولید

به گزارش قدس آنلاین به نقل از وزارت صنعت،  محمدرضا نعمت زاده در همایش بزرگداشت روز حمایت از صنایع کوچک که با تاکید بر تولید ملی، اشتغال و ساخت ایران در تهران برگزار شد، در سخنان کوتاهی اظهار کرد: پیگیری و تصویب ۲۱ مردادماه به عنوان روز حمایت از صنایع کوچک در دولت یازدهم اتفاق افتاد که نشانگر تاکیدات این دولت بر حوزه تولید، اشتغال و صنایع بود.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با قابل تقدیر توصیف کردن طرح رونق تولید، گفت:  بیش از ۱۲ هزار واحد کوچک و متوسط صنعتی در سال ۹۵ از طرح رونق تولید استفاده کردند.

نعمت زاده با تأکید بر گنجانده شدن بازسازی و نوسازی صنایع کوچک و متوسط علاوه بر سرمایه در گردش در طرح رونق تولید، عنوان کرد:  تحت پوشش قراردادن صنوف تولیدی نیز در دستور کار طرح رونق تولید است.

وی یکی از مهمترین مزایای ادغام وزارتخانه‌های بازرگانی و صنایع و معادن را نگاه یکسان به همه تولید کنندگان دانست و افزود: باقیماندن وزارت صنعت معدن و تجارت به شکل کنونی بسیار مهم است و بیشتر کشورهای صنعتی به همین شکل تجمیع شده کار می کنند.

 نعمت زاده  در پایان تولید کالای کیفی و با قیمت مناسب را یک عبادت توصیف کرد و گفت:  مصوبات دولت یازدهم در راستای حمایت از تولید و اشتغال قابل تقدیر بود. همچنین ارایه خدمات  به سرمایه گذاران را در دستور کار دولت یازدهم قرار داده بودیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.