پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۰

افراد جویای کاربه سایت صندوق کارآفرینی کشور مراجعه کنند

رئیس صندوق کارآفرینی کشور

کرمان - رئیس صندوق کارآفرینی کشور در جیرفت گفت: افراد جویای کار در محل سکونت خود به صندوق کارآفرینی یا سایت صندوق کارآفرینی کشور مراجعه کنند.

به گزارش قدس آنلاین، رئیس صندوق کارآفرینی کشوردر جیرفت از حمایت از شغل های غیر رسمی و کمک به ایجاد شغل های جدید خبر داد وگفت: افراد جویای کار در محل سکونت خود به صندوق کارآفرینی یا سایت صندوق کارآفرینی کشور مراجعه کنند.

نورالله زاده درادامه با اشاره به ظرفیت خوب استان کرمان در زمینه سرمایه گذاری افزود: سال گذشته ۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد مشاغل خرد در استان کرمان پرداخت شد و زمینه اشتغال افراد جویای کار رافراهم کرد.

وی با اشاره به اینکه ظرف چند ماه گذشته ۲۰ میلیارد تومان تسهیلات ایجاد شغل در کرمان به همت صندوق کارآفرینی امید پرداخت شده گفت: تا پایان امسال هم با تزریق اعتبارات اشتغالزایی به استان کرمان زمینه دریافت تسهیلات را برای افراد جویای کار فراهم خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه این تسهیلات برای راه اندازی مشاغل کارگاهی و خانگی بوده افزود: با تعیین ایجاد ۶۰ هزار فرصت شغلی در هر سال تلاش خواهیم کرد این رقم به نتیجه برسد.

رئیس صندوق کارآفرینی کشور از برنامه ریزی برای پرداخت تسهیلات برای تقویت ناوگان حمل ونقل روستایی در جنوب استان کرمان هم خبر داد و گفت: ظرفیت خوب این منطقه کشاورزی است و باید مشاغل مربوط به این حوزه از قبیل حمل ونقل محصولات کشاورزی تقویت شوند.

منبع: صداوسیما

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.