این روزها تمرینات پرسپولیس محل رقابت دو گلر این تیم است و آن ها تمام تلاششان را می کنند تا مورد توجه ایگور پانادیچ و برانکو ایوانکوویچ قرار بگیرند.

بیرانوند- رادوشویچ؛ شماره یک پرسپولیس کیست؟

به گزارش قدس آنلاین، البته خودِ رادوشویچ نیز این موضوع را می داند که گلر شماره یک پرسپولیس علیرضا بیرانوند است و او به عنوان دروازه بان ذخیره در این تیم حضور دارد اما درخشش این گلر کروات در دیدار مقابل پدیده سبب شده تا حالا نتوان با قاطعیت درباره سنگربان سرخپوشان در بازی مقابل فولاد نظر داد.

رادو در بازی با پدیده در ترکیب اصلی قرار داشت و عملکرد بسیار خوبی را از خود ارائه کرد و به نوعی ستاره قرمزها در زمین خراسان بود. او ۵ بار دروازه پرسپولیس را نجات داد و ثابت کرد که می تواند بیش از این ها به میدان برود.

رادو برای حضور در ترکیب اصلی، رقیبی جدی به نام علیرضا بیرانوند دارد. کسی که پس از نمایش های غیرقابل باورش در جام جهانی، با پیشنهادات زیادی روبرو شد اما باتوجه به محرومیت سرخ ها و البته قرارداد بلند مدت در این تیم ماند.

آن ها در اولین تمرین پس از بازی با فولاد با حداکثر توان تمریناتشان را انجام می دادند و حالا باید دید کدام یک در دومین بازی پرسپولیس به میدان خواهد رفت. بیرانوند درباره حضور فیکس رادوشویچ در دیدار مقابل پدیده گفت که حق رادو بود که در این بازی فیکس باشد.

برانکو معمولا به ترکیب تیم برنده دست نمی زند و بازیکنانش را تا زمان اشتباه بزرگ و حیاتی نیمکت نشین نمی کند اما شاید این اصل درباره پست دروازه بانی وجود نداشته باشد.

منبع: ورزش۳

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.