همدان- رئیس ستاد انتخابات شهرستان همدان با بیان اینکه انتخابات شورا در همدان تمام الکترونیک است گفت: ۳۱۳ شعبه اخذ رای آرای مردم را جمع‌آوری می‌کنند.

انتخابات شورا در همدان تمام‌الکترونیک است

به گزارش قدس آنلاین فاطمه حبیبی اظهار کرد: در انتخابات ۱۴۰۰ که همزمان دو انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار می‌شود، ۳۱۳ شعبه اخذ رای در شهرستان همدان فعال خواهند بود.

حبیبی افزود: از ۳۱۳ شعبه اخذ رای ۲۰۱ شعبه ثابت و ۱۱ شعبه سیار، ۶ شعبه در شهر مریانج، ۶ شعبه در شهر جورقان و در شهر قهاوند ۳ شعبه ثابت فعال خواهد بود.

وی ادامه داد: در بخش مرکزی همدان ۴۷ شعبه ثابت و ۱۰ شعبه سیار و در بخش شراء نیز ۲۲ شعبه ثابت و ۷ شعبه سیار اخذ رای را در مناطق روستایی انجام خواهند داد.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان همدان با اشاره به اینکه در شهرهای مریانج، جورقان و قهاوند اخذ رای به صورت دستی انجام خواهد شد گفت: در روند رای‌گیری شعب اخذ رای، فرد رای دهنده وارد شعبه شده و در مرحله نخست شناسنامه فرد بررسی و در مرحله بعد با ارائه کارت ملی هویت وی توسط دستگاه‌های احراز هویت بررسی شده و در صورت احراز هویت تعرفه رای برای هر دو انتخابات به رای دهنده صادر می‌شود و فرد می‌تواند رای خود را داخل صندوق بیاندازد.

حبیبی با بیان اینکه در شهر همدان انتخابات شورا به صورت تمام الکترونیک برگزار می‌شود گفت: پس از احراز هویت، کارت تعرفه در اختیار رای‌دهنده قرار خواهد گرفت تا با مراجعه به صندوق الکترونیک و با وارد کردن کد نامزد یا نامزدهای مورد نظر رای خود را ثبت کند.

وی ضمن تاکید بر اینکه همراه داشتن شناسنامه و کارت ملی یا شماره ملی توسط رای دهنده الزامی است عنوان کرد: با انصراف تعدادی از نامزدهای انتخابات شورا در شهر همدان تعداد نهایی نامزدها در حال حاضر ۲۸۳ نفر است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.