سه‌شنبه ۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۴

اطلاعیه «ستاد از سرگیری آموزش حضوری در دانشگاه‌ها» درباره واکسیناسیون دانشگاهیان

واکسیناسیون دانشجویان

ستاد از سرگیری آموزش حضوری در دانشگاه‌ها در اطلاعیه‌ای در خصوص واکسیناسیون اعلام کرد: تمام اطلاعات برای واکسیناسیون دانشگاهیان به وزارت بهداشت ارائه شده است.

به گزارش قدس آنلاین، ستاد ازسرگیری آموزش حضوری در دانشگاه‌ها به منظور اطلاع‌رسانی درباره آخرین وضعیت فرایند واکسیناسیون جامعه دانشگاهی که شامل اعضای هیأت علمی، اعضای غیرهیأت علمی (کارکنان) و دانشجویان است، اطلاعیه‌ای صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: ستاد از سرگیری آموزش حضوری مستقر در دفتر برنامه‌ریزی آموزش عالیِ معاونت آموزشیِ وزارت عتف، نسبت به پیگیری و جمع‌آوری اطلاعات مورد نظر از مدیریت‌های استانی آموزش عالی، زیرنظام‌ها، مؤسسه‌ها و مراکز آموزش عالی، پژوهشگاه‌ها و مراکز پژوهشی، پارک‌های علم و فناوری، انجمن‌ها و تمامی مؤسسه‌های دولتی و غیردولتی مرتبط با آموزش عالی کشور، اقدام و پس از سازماندهی اطلاعات دریافتی، مراتب را به مرجع ذی‌صلاح در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منعکس کرده است.

ادامه مدیریت این فرایند مبنی بر هماهنگی با افراد حائز شرایط، ارسال پیامک، تعیین مکان و زمان تزریق واکسن بر عهده نهادهای زیر مجموعه وزارت بهداشت است که بر اساس طرح ملی واکسیناسیون انجام می‌شود.

بدون شک وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با توجه به اهمیت موضوع ازسرگیری آموزش حضوری در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، علی‌رغم محدودیت‌های اجرایی در پوشش سریع واکسیناسیون، اهتمام لازم را معمول خواهد داشت.

منبع: فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.