وزیر بهداشت و درمان گفت: در سراسر کشور واکسیناسیون کرونا سرعت بیشتری می‌گیرد و تا پایان شهریورماه ۴۰ میلیون دُز واکسن وارد کشور خواهد شد.

وزیر بهداشت: ۴۰ میلیون دُز واکسن تا پایان شهریور وارد کشور می‌شود

به گزارش قدس آنلاین، بهرام عین اللهی اظهار داشت: مردم در برابر تحریم‌های ظالمانه دشمنان مردانه ایستادگی کرده‌اند و دولتی موفق می‌شود که با این مردم مقاوم همراه باشد، امروز در مورد کرونا نیز تنها راه مبارزه با این ویروس مرگبار رعایت اصول بهداشتی و واکسیناسیون است.

وی با اشاره به اینکه عده‌ای سمپاشی می‌کنند که واکسن کرونا نزنید، تاکید کرد: به توصیه مقام معظم رهبری اگر دولت جمهوری اسلامی می‌گوید واکسن بزنید، باید تزریق واکسن انجام شود.

عین‌اللهی تصریح کرد: طبق مطالعاتی که در دنیا شده واکسن در کنترل کرونا موثر است و می‌تواند از بیماری پیشگیری کند در مورد تزریق واکسن کرونا نیز نباید صف تزریق واکسن و نارضایتی باشد، چراکه ما باید به مردم احترام بگذاریم.

وی متذکر شد: باید تا ۶ هفته دیگر خیلی تلاش کنیم بر این اساس از مردم می‌خواهیم با حرکت مردمی به صحنه بیایند و واکسن بزنند، خیران، نهادها و استانداران هم در این مدت کار جهادی انجام دهند تا هرچه سریع‌تر واکسیناسیون تمام شود.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خاطرنشان کرد: در سراسر کشور واکسیناسیون کرونا سرعت بیشتری می‌گیرد و تا پایان شهریورماه ۴۰ میلیون دُز واکسن وارد کشور خواهد شد.

 عین‌اللهی یادآور شد: مشکل کمبود واکسن رفع شده و تنها راه‌حل کنترل کرونا، واکسیناسیون است و از روز اول آغار دولت سیزدهم، رئیس جمهور محترم نیز پیگیر این موضوع بودند.

وزیر بهداشت اضافه کرد: رسانه‌ها به ویژه رسانه ملی رسالت خود را انجام دهند و در برابر پخش شایعات، اخبار و تبلیغات منفی در مورد واکسن کرونا تدابیر رسانه‌ای لازم را بیندیشند.

منبع: فارس

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.