یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۰

خان‌محمدی: پرسپولیس با وجود مشکلات همیشه نتیجه گرفته است

بازیکن سابق پرسپولیس می‌گوید این تیم هرساله مشکلاتی داشته اما فارغ از مشکلات با درایت کادر فنی نتایج خوبی کسب کرده است.

حسن خان محمدی

به گزارش قدس آنلاین، حسن خان‌محمدی درباره شرایط پرسپولیس پیش از دیدار برابر استقلال تاجیکستان گفت: پرسپولیس در انتهای فصل گذشته مشکلاتی داشت که در ادامه با جدایی ۳ بازیکن این مشکلات بیش‌تر شد. با این حال با جذب چند بازیکن خوب شرایط تیم دوباره بهتر شد و قطعا الان کادر فنی، تیم را با بهترین شرایط برای بازی برابر استقلال آماده کرده است. ما می‌دانیم پرسپولیس در چند سال اخیر همیشه درگیر مشکلات بوده است اما با درایتی که از کار فنی وجود دارد اثرگذاری مشکلات کم‌تر بوده است. الان هم مطمئنا تیم با شکل جدیدی روانه مسابقه خواهد شد و امیدواریم بتواند بازی بسبار خوبی به نمایش بگذارد و برنده از زمین خارج شود.

او در ادامه درباره گلایه‌های گل‌محمدی پیش از سفر تیم گفت: آقای گل‌محمدی درباره مشکلات صبحت کردند به هر حال او مسائل را از داخل می‌بیند و ما بیرون هستیم. پرسپولیس آبروی فوتبال ایران در آسیاست و باید با این تیم همکاری کنند تا شرایط خوبش ادامه یابد؛ تیم دوباره به فینال رسیده و حتی قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شود. متاسفانه مشکلات و اتفاقات همیشه وجود داشته و همانطور که گفتم در سال‌های اخیر هم بیشتر بوده است.

خان‌محمدی درباره شناخت از استقلال تاجیکستان هم گفت: آقای گل‌محمدی درباره همین موضوع صبحت کردند به خاطر شرایطی که وجود داشته کسی نتوانسته بازی‌های استقلال تاجیکستان را ببیند بنابراین عملا شناخت کافی وجود ندارد. از طرفی بازی در چمن مصنوعی کار را برای پرسپولیس سخت می‌کند با این حال از قبل این شرایط را مدیریت می‌کردیم و الان نباید درگیر مشکلات شویم. باید با قدرت وارد بازی شویم و سعی کنیم بهترین عملکرد را نشان دهیم. پرسپولیس در آسیا حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

این بازیکن پیشین پرسپولیس درباره مشکلات مالی هم گفت مطمنا این مشکلات تاثیرگذار است اما پرسپولیس همیشه نشان داده در روزهای سخت بهترین عملکرد را دارد. مسائل مالی همیشه بلای جان پرسپولیس بوده اما مطمئنا در این وضعیت به مشکلات مالی فکر نمی‌کند. تیم الان نیاز به هماهنگی دارد چون چند بازیکن  جدید اضافه شده که باید هماهنگ شوند. در این زمینه کادر فنی تلاش خود را انجام داده تا شاهد بازی خوبی از پرسپولیس باشیم.

منبع: ایسنا

نظر شما