پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۳

رئیس جمهور فردا به استان بوشهر سفر می‌کند

رئیس جمهور

در ششمین سفر استانی رئیس جمهور، فردا مردم استان بوشهر میزبان آیت‌الله دکتر ابراهیم رئیسی و هیئت دولت خواهند بود.

به گزارش قدس آنلاین، آیت‌الله رئیسی، فردا در ششمین سفر استانی به بوشهر سفر می‌کند و در سفر یک روزه رئیس جمهور به بوشهر علاوه بر نشست با مسئولان استانی، فرهیختگان و گروه‌های مردمی با حضور در بین مردم با آنان دیدار و گفت‌وگو خواهد کرد.

برخی از اعضا هیئت دولت با حضور در شهرستان‌های ۱۰ گانه استان مشکلات و مطالبات مردم بررسی و در جلسه شورای اداری با حضور رئیس جمهور مطرح می‌کنند.

در این راستا آیت‌الله صفایی بوشهری امام جمعه، محمدی‌زاده استاندار و آیت‌الله حسینی بوشهری نماینده مردم استان بوشهر در پیام مشترکی سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان را فرصت مغتنمی برای حل مشکلات و نقطه عطفی در پیشرفت استان دانستند.

در این پیام با اشاره به سفر رئیس جمهور آمده است:

حضور مردم همیشه در صحنه و ولایتمدار این استان در صحنه‌های مختلف دفاع از کشور و نظام و حمایت از دولت بر هیچکس پوشیده نیست مقاومت جانانه مردم در ۸ سال جنگ تحمیلی و حضور مقتدرانه در دریا و پاسداری از مرزهای آبی کشور حضور در راهپیمایی‌ها و انتخابات مختلف در ۴ دهه اخیر هر کدام سند محکمی که دال بر پیوستگی اهالی دیار نخل و دریا و آفتاب با نظام جمهوری اسلامی ایران است.

در سایه این پیوستگی است که دشمنان قسم خورده مردم بزرگ ایران و نظام اسلامی به کرات مجبور به عقب‌نشینی از مواضع خود و پذیرش شرایط جمهوری اسلامی شده‌اند.

در تداوم همین مسیر و در راستای اطاعت از فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی برای حمایت از دولت به اطلاع می‌رساند برنامه‌ریزی فشرده سفر یک روزه رئیس جمهور به بوشهر و اهداف تعیین شده آن را صدا و سیما و اصحاب رسانه به اطلاع مردم استان بوشهر خواهند رساند.

جزئیات برنامه سفر رئیس جمهور و وزرا در استان بوشهر

دیدار با روحانیون، نخبگان، جوانان و قشرهای مختلف مردم، بازدید از برخی پروژه‌ها و حضور در جلسه شورای اداری و نشست با خبرنگاران از جمله برنامه‌های سفر یک روزه رئیس جمهور به بوشهر است.

طبق برنامه ریزی صورت گرفته وزرای نفت، اقتصاد، نیرو و جهاد کشاورزی به نمایندگی از رئیس جمهور در شهرستان‌های ۱۰ گانه استان بوشهر برای بررسی مشکلات و مطالبات مردم حضور می‌یابند.

بر این اساس وزیر جهاد کشاورزی به شهرستان‌های بوشهر و دشتستان، وزیر اقتصاد و دارایی به گناوه و دیلم، وزیر نیرو به دشتی و تنگستان، وزیر صمت به ۲ شهرستان کنگان و بندر دیر،   و وزیر نفت هم به عسلویه و جم سفر می‌کند.

همچنین  تعدادی از معاونان رئیس جمهور و وزیر کشور، آیت‌الله رئیسی را در سفر به بوشهر همراهی می‌کنند.

منبع: تسنیم

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.