یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۶

تاریخ از ملت ایران با افتخار یاد خواهد کرد/ توزیع ۲۰ هزار میلیارد تومانی کمک مومنانه سپاه در دوران کرونا

رئیس سازمان بسیج مستضعفین

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در گرگان از کمک ۲۰ هزار میلیارد تومانی سپاه، بسیج و مساجد در طرح کمک مومنانه به افراد نیازمند خبر داد.

به گزاش قدس آنلاین، سردار غلامرضا سلیمانی صبح امروز در هجدمین مرحله رزمایش استانی نهضت کمک مومنانه و مراسم توزیع ۱۰ هزار بسته معیشتی سراسر استان گلستان اظهار کرد: ملت‌ها در دوران سختی و بحران‌ها آزمایش و مورد سنجش قرار می‌گیرند و تاریخ در آینده درباره ملت‌ها قضاوت خواهد کرد.

وی ادامه داد: در دوران انقلاب و دفاع مقدس جهانیان از ملت ایران به عنوان ملت افتخارآمیز یاد خواهند کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: ملت ایران یک تاریخ افتخارآمیز و گنجینه تمام ناشدنی  را در دوران دفاع مقدس خلق کرد و پشت هم این افتخار را ادامه داد.

سلیمانی بیان کرد: مرحله دیگر افتخار ایران در زمان شیوع ویروس کرونا بود، بیماری که تمام دنیا را در بر گرفت و آسیب زیادی به کشورها زد اما ملت بزرگ ایران زمانی که مشاهده کردند هموطنان در سختی قرار دارند، در لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب به میدان مواسات و همدلی و کمک مومنانه بیاییند و خاطره‌های خوشی در اذهان بجا بگذارند.

وی گفت: ملت ایران شکوهمندانه وارد شدند و بسیجیان پرافتخار پرچمدار این حرکت شدند و اتفاقات بسیار بزرگی رقم خورد و بار دیگر همدلی را این مردم به ظهور گذاشتند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: به طور قطع مردم ایران بازهم این دوران را به عنوان دوران افتخار آمیز یاد خواهیم کرد.

سلیمانی گفت: ما بسیاری از آمار کمک‌ها را در اختیار نداریم اما کمک‌هایی را که توانستیم در رده‌های مختلف سپاه و بسیج و مساجد و تکایا آمارگیری کنیم حدود ۲۰ هزار میلیارد تومان در این ۲۰ ماه کمک جمع‌آوری‌ و توزیع شد.

وی اضافه کرد: تشکیلات بسیج تشکیلات مردمی و انقلابی است و در چنین مواقعی پرچمدار خدمت‌رسانی و کمک مومنانه به مردم است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در سازمان بسیج برنامه‌ریزی شده کمک مومنانه با رویکرد جدید با عنوان خدمات مومنانه در هفته بسیج  پیش ببریم.

سلیمانی بیان کرد: ارائه خدمات آموزشی، کارآفرینی، تسهیل ازدواج و فراهم کردن جهیزیه، مباحث مردم به تامین نیازمندی‌های دانش‌آموزان کم بضاعت، ساخت مسکن برای محرومان با محوریت مساجد و حسینیه‌ها بخشی از این رویکرد است.

وی گفت: گلستان یکی از استان‌های موفق در موضوعات مختلف بسیج و به خصوص نهضت کمک مومنانه است.

منبع: فارس

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.