چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۹

نظر نماینده ای‌اف‌سی در مورد امکانات ورزشگاه فولادشهر

نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا از ورزشگاه فولادشهر اصفهان بازدید کردند.

فولادشهر

به گزارش قدس آنلاین، نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز با حضور در ورزشگاه فولادشهر اصفهان از بخش‌ها و امکانات مختلف آن برای میزبانی احتمالی کشورمان در جام ملت های ۲۰۲۷ آسیا دیدن کردند.

لوزانوف پاول مدیر کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا در این بازدید ضمن مرور خاطرات حضور ذوب‌آهن در بازی‌های قاره‌ای اعلام کرد؛ در گذشته از امکانات فولاد شهر برای مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بازدید کرده و می‌داند این ورزشگاه از استانداردهای لازم برخوردار است.

محمدمهدی رمضانی مدیر روابط عمومی باشگاه ذوب‌آهن در مورد این بازدید و نظر نهایی نمایندگان AFC‌ گفت: در این بازدید دو موضوع بسیار مورد توجه و استقبال نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار گرفت. یک موضوع پایش تصویری با ۹۷ دوربین است که در هیچ ورزشگاهی وجود ندارد. موضوع دوم نیز فیلر دوم برق در ورزشگاه است. برق ورزشگاه علاوه بر اینکه از فولاد شهر تامین می‌شود، به مدار ایمانشهر نیز متصل است و هرگاه برق فولادشهر قطع شود، جریان برق از شهری دیگر تامین می‌شود و بنابراین قطعی برق نخواهد داشت. این امکان حتی در ورزشگاه آزادی نیز وجود ندارد.

وی در مورد اینکه آیا ورزشگاه فولاد شهر به طور کامل تایید شد یا نمایندگان AFC‌ نواقصی را اعلام کردند، گفت: آن‌ها از تمام امکانات و بخش های ورزشگاه مانند زمین چمن، جایگاه‌ها، صندلی‌ها و... بازدید و همه موارد را یادداشت کردند اما فعلا چیزی اعلام نمی‌شود. یک بازدید کلی انجام شد و پس از آن نیز از ورزشگاه ملت که محل تمرینات ذوب‌آهن است بازدید شد.

با علام روابط عمومی باشگاه ذوب‌آهن، مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از بازدید از ورزشگاه فولادشهر در نشستی با مدیران باشگاه ذوب‌آهن حضور یافتند.

در ابتدای این نشست محمدمهدی رمضانی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل باشگاه ذوب آهن ضمن یادآوری خاطره نائب قهرمانی تیم فوتبال ذوب آهن در سال ۲۰۱۰ اظهار داشت: باشگاه ذوب آهن با قدمتی ۵۳ ساله در ورزش ایران و فعالیت در رشته های مختلف آقایان و بانوان، ۸۵۰ ورزشکار حرفه ای را تحت پوشش خود دارد.

وی ضمن تقدیر از فدراسیون فوتبال ایران و هیأت فوتبال اصفهان گفت: ذوب آهن با کادر حرفه ای خود سعی کرده تمام استانداردهای AFC را در ورزشگاه فولادشهر رعایت کند. ما تجربه سال ها حضور و میزبانی در لیگ برتر فوتبال ایران و لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا را داریم و امیدواریم در مسابقات آتی مد نظر AFC نیز بتوانیم میزبان خوبی باشیم.

لوزانوف پاول مدیر کمیته مسابقات AFC نیز در این نشست از حضور دوباره در فولادشهر اظهار خرسندی و عنوان کرد: ما مطمئن هستیم که باشگاه ذوب‌آهن بهترین شرایط را همیشه برای برگزاری مسابقه فراهم می‌کند. این باشگاه سابقه چندین دوره حضور در لیگ قهرمانان را دارد و امیدواریم باز هم شاهد حضور این تیم در آسیا باشیم.

در این بازدید، ۱۰ نفر از کنفدراسیون فوتبال آسیا در حوزه های امنیتی، برگزاری مسابقات، رسانه، تبلیغات و.... به همراه سهیل مهدی مدیر مسابقات سازمان لیگ، علی احسانی معاونت فنی باشگاه ذوب آهن و دادخواه نماینده هیات فوتبال استان اصفهان حضور داشتند.

نظر شما