دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۴

فقط دیدار پرسپولیس - صنعت نفت با حضور تماشاگر خواهد بود

برق ورزشگاه آزادی

سهیل مهدی مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد، در هفته ششم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور تنها دیدار پرسپولیس - صنعت نفت آبادان با حضور تماشاگر برگزار خواهد شد.

به گزارش قدس آنلاین، سهیل مهدی درباره حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها برای مسابقات هفته ششم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: دیدار پرسپولیس - صنعت نفت آبادان مثل دیدار استقلال - نساجی مازندران به صورت آزمایشی با تماشاگر برگزار می‌شود، به طوری که پنج درصد ظرفیت ورزشگاه آزادی یعنی پنج هزار تماشاگر می‌توانند در ورزشگاه حضور داشته باشند. نتایج حاصل از این دو بازی درباره شیوه‌نامه رعایت پروتکل‌های بهداشتی منجر به تصمیم‌گیری برای حضور تماشاگران در بازی‌های آینده خواهد شد.

وی در مورد اینکه آیا تماشاگران در بازی‌های شهرهای دیگر می‌توانند در ورزشگاه‌ها حضور یابند، گفت: متأسفانه این امکان وجود ندارد. وزارت بهداشت و درمان به همراه وزارت ورزش و جوانان در حال ارزیابی بهترین مدل برای استخراج چگونگی حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها هستند. هر چقدر تماشاگران همکاری کنند، زودتر این مدل راه می‌افتد. در بازی استقلال - نساجی مشکلاتی در عدم رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی به وجود آمد که اگر در دیدار پرسپولیس - صنعت نفت نیز تکرار شود، نمی‌توانیم فضا را در اختیار باشگاه‌ها قرار دهیم تا از حمایت هواداران خود برخوردار شوند.

مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ در پاسخ به این سؤال که سازمان لیگ چه امکاناتی را برای هواداران در نظر خواهد گرفت، تصریح کرد: برای دیدار این هفته پرسپولیس - صنعت نفت روی سکوها ضربدر گذاشته شده و علامت‌گذاری می‌شود. راهنمایی نیز روی سکوها صورت می‌گیرد تا مشکلات به حداقل برسد. البته این خود تماشاگران هستند که باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.