سه‌شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۳

فرمانده سپاه الغدیر یزد:

بحران آب جدی است/قرارگاه امام حسن ۵ پروژه آبی در یزد اجرا می‌کند

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد

فرمانده سپاه الغدیر یزد با اشاره به بحران جدی آب در استان یزد گفت: تنش آبی، ویژه یک یا دو شهر نیست بلکه کل کشور با بحران آب مواجه هستند و باید برای آن چاره اندیشی شود.

به گزارش قدس آنلاین، سردار رضا پورشمسی اظهار داشت: مسئله آب که به فرموده رهبری نیز مسئله مهم استان یزد است، به یک بحران تبدیل شده بر این اساس قرارگاه امام حسن (ع) به دنبال اجرای پروژه‌هایی برای کاهش این بحران است.

وی عنوان کرد: این قرارگاه با اعتبار ۹۲ میلیارد تومان، پنج پروژه آبی را به مرحله اجرا درآورده که تاکنون ۲۲ میلیارد تومان آن محقق شده است.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد بیان کرد: این پروژه‌ها در بخش بهمن ابرکوه، عقدا و شهریاری خاتم و یزد اجرا می‌شود که در بخش مرکزی یزد دو پروژه اجرا می‌شود.

پورشمسی از آغاز مطالعات این طرح خبر داد و عنوان کرد: با همکاری آب و فاضلاب یزد مطالعات طرح‌ها آغاز شده که امیدواریم با تأمین اعتبار، این پروژه‌ها هرچه سریع‌تر اجرایی شود.

وی ادامه داد: تمرکز بسیج در مناطق محروم و روستایی است و طرح‌های حوزه آبرسانی نیز در این مناطق اجرا می‌شود و امیدواریم به زودی شاهد اتفاقات خوبی در حوزه آب روستایی شاهد باشیم.

منبع: مهر

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.