۸ تیر

پوستر بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان روز سه شنبه ۱۹ بهمن‌ماه در شهر همدان رونمایی خواهد شد.

پوستر بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان رونمایی می‌شود

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از روابط عمومی بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، مراسم رونمایی پوستر جشنواره بیست و هفتم با شعار «تئاتر؛ پرواز پروانه‌های خیال» سه شنبه ۱۹ بهمن ماه همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در موزه تخصصی کودک و هیجان همدان در محوطه تاریخی هگمتانه برگزار می‌شود.

در این مراسم که با حضور میهمانان ویژه‌ای برگزار خواهد شد، امیر مشهدی عباس دبیر جشنواره، احمدرضا احسانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان و رئیس جشنواره و مدیران و مسئولان ارشد استانی حضور خواهند داشت که با توجه به شیوع کرونا، رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی به طور جدی مورد توجه قرار گرفته است.

تعدادی از کودکان همدانی نیز میهمان مراسم رونمایی از پوستر جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان خواهند بود.

حمید زری‌باف، پوستر بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان را طراحی کرده است و مراسم رونمایی از پوستر به صورت زنده از صفحه اینستاگرام اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان به نشانی Hamedan.farhang@  و @fest.۲۷ پخش می‌شود.

بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، با هدف تقویت مهارت، رشد آگاهی و اعتماد به نفس فرزندان ایران زمین از طریق نمایش، با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی متناسب با شرایط همه گیری کرونا، در اسفندماه سال جاری به دبیری امیر مشهدی عباس و  با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن هنرهای نمایشی ایران و دیگر سازمان‌ها و نهادهای استان همدان، با شعار «تئاتر، پرواز پروانه‌های خیال» در شهر تاریخی همدان برگزار می‌شود.

مشروح اخبار بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان را می‌توانید از سایت جشنواره به نشانی https://icy.theater.ir/fa/   دنبال کنید.

انتهای خبر/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.