تهیه‌کننده «هیوا» از اجرای عاطفه میرسیدی برای این برنامه افطار که از شبکه پنج پخش می‌شود خبر داد.

عاطفه میرسیدی مجری برنامه افطار شد/ نگاهی متفاوت به خانواده

به گزارش قدس آنلاین؛ حسین فرزندی تهیه‌کننده تلویزیون که امسال تهیه‌کنندگی برنامه افطار شبکه پنج را با نام «هیوا» برعهده دارد درباره این برنامه بیان کرد: «هیوا» نگاه متفاوتی به موضوع خانواده دارد و بناست برنامه را هر شب از کربلا پخش کنیم، دلیل انتخاب کربلا هم فضای متفاوتی بود که این مکان معنوی در ماهی معنوی رقم می‌زد.

وی درباره ویژگی‌های این برنامه اظهار کرد: ما می‌خواستیم در فرم ثابت برنامه‌های ماه رمضان تغییری ایجاد کنیم و این دلیل دیگری بود که سراغ لوکیشن کربلا رفتیم تا برنامه را از آنجا روی آنتن ببریم.

تهیه‌کننده انیمیشن «سفر عشق» با اشاره به دیگر تمایزهایی که برای برنامه «هیوا» در نظر گرفته‌اند گفت: در این راستا دکوری متمایز تدارک دیده شد و سراغ خانم عاطفه می‌رسیدی برای اجرا رفتیم چهره‌ای که مخاطب او را می‌شناسد و حالا قرار است برنامه‌ای در حوزه خانواده اجرا کند.

این تهیه‌کننده در ادامه بیان کرد: علیرضا خوش بیان هم کارگردانی این مجموعه را برعهده دارد که «قرنطینه» از جمله تجربه‌های اوست و همچنین تیم اتاق فکری داریم که برنامه براساس آن پیش می‌رود.

ویژه‌برنامه افطار «هیوا» در مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی و گروه اجتماعی شبکه پنج سیما تهیه شده است که از نخستین روز ماه مبارک رمضان، حوالی افطار در فضایی متمایز با اجرای عاطفه می‌رسیدی، میزبان مهمانانی است با قصه‌ها و روایتی متفاوت از زندگی خانواده‌های ایرانی روی آنتن می‌رود.

منبع: مهر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.