یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۸

اعلام زمان بلیت فروشی سپاهان-استقلال/تقسیم بندی تعداد هواداران دو تیم مشخص شد

زمان آغاز بلیت فروشی دیدار سپاهان و استقلال مشخص شد.

استقلال

به گزارش قدس انلاین، تیم فوتبال سپاهان اصفهان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر، روز چهارشنبه ۱۴ اردیبهشت و از ساعت ۱۸:۳۰ میزبان استقلال در ورزشگاه نقش جهان خواهد بود.

علی ناظری مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان در خصوص بلیت فروشی این مسابقه گفت: بلیت فروشی این مسابقه فردا ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه آغاز می‌شود و هواداران می‌توانند از دو آدرس www.sepahansc.ir و www.basa.ir/ticket برای تهیه بلیت موردنظرشان استفاده کنند. سکوهای در نظر گرفته شده برای هر گروه روی سامانه بلیت فروشی مشخص شده تا تداخلی در محل استقرار هواداران به وجود نیاید.

وی افزود: از هواداران عزیز خواهشمندیم هنگام مراجعه به ورزشگاه حتما کارت شناسایی، کارت ۲ دوز واکسیناسیون و همچنین پرینت یا نسخه الکترونیکی بلیت خود را به همراه داشته باشند. ضمن اینکه رعایت پروتکل های بهداشتی مانند استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی الزامی است.

ناظری در مورد تقسیم بندی هواداران دو تیم در ورزشگاه عنوان کرد: طبق دستورالعمل، ۳۰ درصد ظرفیت ورزشگاه برای استقرار هواداران در نظر گرفته شده و به همین خاطر تعداد ۲۱ هزار و صد بلیت فروخته خواهد شد. از این تعداد ۱۹ هزار بلیت به هواداران سپاهان و ۲۱۰۰ بلیت نیز به هواداران استقلال تعلق دارد. مراجعین می‌توانند از ورودی‌های غربی، شرقی و جنوبی وارد ورزشگاه شوند که در همه آن‌ها گیت‌های الکترونیکی آماده به کار هستند. ضمن اینکه پارکینگ‌های ورزشگاه نیز برای رفاه حال عزیزان به طور مجزا مشخص شده است.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها

نظر شما